Diensten

Bij jeugdleden worden de diensten gedaan door de ouders of verzorgers.



zaterdag 21 september 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Wendy van der Neut Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Florence Bolt Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Famke Huiskes Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Anna de Vries Reilingh Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Sepp Roos Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Oscar Rijcken-voigt Bestuursdienst 
zondag 22 september 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Isabelle Bultje - van Kerkwijk Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Eelco Van der Zande Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Daan Goote Bestuursdienst 
zaterdag 28 september 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Nanke Buijn - Schulein Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Eva Derksen-mulder Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Marjet Bosscher Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Jitske van Hattem Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Marc van Wijk Bestuursdienst 
zondag 29 september 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Jan Hesselink Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Eelco Van der Zande Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Carolien Schaafsma-Bielderman Bestuursdienst 
zaterdag 5 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Florence Bolt Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Lonneke van Wijk Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Truke den Uijl-Slagter Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Lars Middelhoek Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Amber Donokarijo Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Oscar Rijcken-voigt Bestuursdienst 
zondag 6 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Carlijn van Engelen Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Carlijn van Engelen Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Ewoud van Acker Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Jikke Snelder Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Joost Ruempol Bestuursdienst 
zaterdag 12 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Annemarie Auping Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Isis Elissen Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Christian Fransen Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Larisse Spoek-visser Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Bas Thoomes Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Robert ter Stege Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Daan Goote Bestuursdienst 
zondag 13 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Saar Zwiers Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Kaat Frima Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Renske Meij-Brummelhuis Bestuursdienst 
zaterdag 19 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Frederik Elzinga Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Madeline Claushuis Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Stefanie de Vos-muijser Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Philip Bondrager Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Ruud Teeuwen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Lars Middelhoek Wedstrijdtafel 
zondag 20 oktober 2019 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Marc van Wijk Bestuursdienst 
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]