Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
manager Peter Sirks
assistent trainer Rogier Hofman
trainercoach Vincent van de Peppel
assistent trainercoach Jaap Overgaauw
aanvoerder Floris Leufkens
looptrainer Wendy Visser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Helmond H1 Reigers H1 14:45
Huizen H1 Naarden H1 14:45
Leonidas H1 Xenios H1
Push H1 Breda H1
Ring Pass Delft H1 Hilversum H1
Zwolle H1 Alecto H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Reigers H1 12 27 8 3 1
2 Ring Pass Delft H1 12 27 8 3 1
3 Huizen H1 12 24 7 3 2
4 Xenios H1 12 24 7 3 2
5 Leonidas H1 12 15 4 3 5
6 Naarden H1 12 14 3 5 4
7 Push H1 12 14 3 5 4
8 Zwolle H1 12 12 3 3 6
9 Hilversum H1 12 12 2 6 4
10 Alecto H1 12 11 2 5 5
11 Breda H1 12 9 2 3 7
12 Helmond H1 12 5 1 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
3 mei Huizer HC H1 14:45 uit
10 mei HC Helmond H1 14:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
17 mei MHC de Reigers H1 14:45 uit
24 mei BH&BC Breda H1 14:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
Xenios H1 Naarden H1 6-4
Hilversum H1 Reigers H1 0-1
Ring Pass Delft H1 Breda H1 1-0
Push H1 Huizen H1 1-2
Zwolle H1 Leonidas H1 4-3
Alecto H1 Helmond H1 3-1
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
Breda H1 Xenios H1 4-0
Leonidas H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Huizen H1 Zwolle H1 4-3
Helmond H1 Push H1 1-3
Reigers H1 Alecto H1 5-0
Naarden H1 Hilversum H1 3-3
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
Alecto H1 Naarden H1 3-4
Zwolle H1 Helmond H1 3-2
Ring Pass Delft H1 Huizen H1 2-2
Push H1 Reigers H1 1-2
Hilversum H1 Xenios H1 1-4
Leonidas H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
Xenios H1 Alecto H1 0-0
Helmond H1 Ring Pass Delft H1 1-1
Reigers H1 Zwolle H1 3-2
Naarden H1 Push H1 2-3
Huizen H1 Leonidas H1 6-0
Breda H1 Hilversum H1 3-3
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
Push H1 Xenios H1 3-3
Alecto H1 Hilversum H1 1-1
Huizen H1 Breda H1 6-0
Ring Pass Delft H1 Reigers H1 1-4
Leonidas H1 Helmond H1 5-1
Zwolle H1 Naarden H1 3-5
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
Naarden H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Breda H1 Alecto H1 3-4
Helmond H1 Huizen H1 0-4
Reigers H1 Leonidas H1 2-2
Hilversum H1 Push H1 3-4
Xenios H1 Zwolle H1 3-1
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
Push H1 Alecto H1 1-1
Helmond H1 Breda H1 1-6
Huizen H1 Reigers H1 2-3
Leonidas H1 Naarden H1 2-2
Ring Pass Delft H1 Xenios H1 4-3
Zwolle H1 Hilversum H1 2-2
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
Breda H1 Push H1 3-3
Alecto H1 Zwolle H1 3-3
Hilversum H1 Ring Pass Delft H1 2-5
Naarden H1 Huizen H1 2-3
Xenios H1 Leonidas H1 5-2
Reigers H1 Helmond H1 4-1
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
Huizen H1 Xenios H1 3-4
Reigers H1 Breda H1 3-2
Helmond H1 Naarden H1 1-1
Leonidas H1 Hilversum H1 2-3
Ring Pass Delft H1 Alecto H1 3-3
Zwolle H1 Push H1 1-1
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
Zwolle H1 Breda H1 3-1
Hilversum H1 Huizen H1 2-2
Push H1 Ring Pass Delft H1 1-2
Xenios H1 Helmond H1 1-0
Naarden H1 Reigers H1 4-4
Alecto H1 Leonidas H1 3-4
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
Helmond H1 Hilversum H1 1-3
Huizen H1 Alecto H1 5-0
Ring Pass Delft H1 Zwolle H1 3-1
Leonidas H1 Push H1 2-1
Reigers H1 Xenios H1 2-3
Breda H1 Naarden H1 1-5
ZONDAG 8 MAART 2020
Reigers H1 Hilversum H1 3-3
Leonidas H1 Zwolle H1 2-1
Huizen H1 Push H1 2-2
Helmond H1 Alecto H1 3-1
Naarden H1 Xenios H1 3-3
Breda H1 Ring Pass Delft H1 0-1
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]