Fluitschema

Zaalhockey
Junioren
Senioren
Senioren
JDames1 Zaalhockey - SV Kampong Hockey DJ3
19:00
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes
MA1 zh - Huizer HC MA1
13:05
Nog geen scheids. ingepland
MA12z - Hockey Club Houten MA12C
19:40
Nog geen scheids. ingepland
MA3 zh - MHC Woerden MA1
18:10
Nog geen scheids. ingepland
MA4 zh - MMHC Voordaan MA3
19:40
Nog geen scheids. ingepland
MA6 zh - Almeerse HC MA6
19:00
Nog geen scheids. ingepland
MA6 zh - CMHC MA2
20:20
Nog geen scheids. ingepland
MB10 zh - HC Rijnvliet MB4
13:40
Nog geen scheids. ingepland
MB4 zh - HC Kromme Rijn MB1
15:00
Fluiten:Frits Bussemaker
MB4 zh - 't Spandersbosch MB2
16:20
Fluiten:Frits Bussemaker
MB9 zh - VMHC Spitsbergen MB3
13:00
Fluiten:William Blietz en Frits Kalff
MC6 zh - MHC Leusden MC7
14:20
Fluiten:Coen van Driel en Gabrielle van Waes
MC6 zh - MHC Soest MC3
13:00
Fluiten:Coen van Driel en Gabrielle van Waes
Jongste Jeugd
M8E1 zh - MHCN M8E1
09:00
Nog geen scheids. ingepland
M8E1 zh - SV Phoenix M8E1
10:20
Nog geen scheids. ingepland
M8E3 zh - Hockey Club Zeewolde M8E1
10:20
Nog geen scheids. ingepland
M8E3 zh - Buitenhout MHC M8E1
09:00
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JA1 zh - Hockeyclub SCHC JA1
14:55
Nog geen scheids. ingepland
JC1 zh - Gooische Hockey Club JC1
13:00
Nog geen scheids. ingepland
JC2 zh - Gooische Hockey Club JC2
17:00
Fluiten:Tijn Maathuis
JC2 zh - H.C. Eemvallei JC1
18:20
Nog geen scheids. ingepland
JC3 zh - Larensche Mixed Hockey Club JC2
15:40
Nog geen scheids. ingepland
JC3 zh - SV Kampong Hockey JC3
16:20
Nog geen scheids. ingepland
JC4 zh - Gooische Hockey Club JC6
15:00
Nog geen scheids. ingepland
JC4 zh - Larensche Mixed Hockey Club JC3
16:20
Nog geen scheids. ingepland
Jongste Jeugd
J8E1 zh - MHC Fletiomare J8E2
13:40
Nog geen scheids. ingepland
J8E2 zh - Almeerse HC J8E1
11:40
Nog geen scheids. ingepland
J8E5 zh - MHV Maarssen J8E4
11:00
Nog geen scheids. ingepland
Heren
Blok 2 - !Oefenwedstrijd
11:00 - Veld 1 (RABOBANK)
Nog geen scheids. ingepland
Blok 2 - !Oefenwedstrijd
11:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Blok 2 - !Oefenwedstrijd
11:00 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Blok 2 - !Oefenwedstrijd
11:00 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes
ZAALBLOK - ZAAL Nieuwegein M8E1 - Phoenix M8E1
09:40
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Buitenhout M8E1 - Zeewolde M8E1
09:40
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Maarssen J8E4 - Voordaan J8E4
11:40
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Almere MA6 - Culemborg MA2
19:40
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Gooische JC6 - Laren JC3
15:40
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Spitsbergen MB3 - Kampong MB10
13:40
Fluiten:Marleen Lenssen - Kersten en William Blietz
ZAALBLOK - ZAAL Spandersbosch MB2 - Kromme Rijn MB1
15:40
Fluiten:Frits Bussemaker
ZAALBLOK - ZAAL Kampong DJ3 - IJsseloever DJ1
19:40
Nog geen scheids. ingepland
ZAALBLOK - ZAAL Gooische JC2 - Eemvallei JC1
17:40
Fluiten:Tijn Maathuis
ZAALBLOK - ZAAL Soest MC3 - Leusden MC7
13:40
Fluiten:Gabrielle van Waes en Coen van Driel
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]