Fluitschema

Senioren
Zondag Jeugd
Jongste jeugd
Junioren
Dames
DF - Gooische Hockey Club DH
13:45 - Veld 3 (Paul Velu)
Fluiten:Heren A
Jong D2 - Almeerse HC DJ2
15:15 - Veld 4
Fluiten:Dames B
DB - MHC Maarn DA
13:15 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Jong Dames 2
Meisjes
MA7 - Larensche Mixed Hockey Club MA4
11:30 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Guido Grobbink en Jeroen Groenendijk
MB10 - 't Spandersbosch MB8
12:00 - Veld 4
Fluiten:Frank du Mee en Xander Duijnisveld
MC10 - Zwaluwen Utrecht MC4
10:30 - Veld 4
Fluiten:Jaap van Beek en Charlotte Bormans-verlaan
MC8 - Hockeyclub SCHC MC8
09:00 - Veld 4
Fluiten:Marc Eckenhuijsen Smit en Frits Kalff
MC9 - MHC Fletiomare MC7
10:30 - Veld 3 (Paul Velu)
Fluiten:Daan Crommelin
MD8 - Gooische Hockey Club MD7
09:00 - Veld 3 (Paul Velu)
Fluiten:Jaap van Beek en Rogier van Wijk
Zondag Jeugd Meisjes
ZM8E1 - MHC Fletiomare ZM8E1
13:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
ZM8E2 - Gooische Hockey Club ZM8E1
13:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes
M6E1 - Schaerweijde ME4
10:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Zondag Jeugd Meisjes
ZM6E3 - HC Diemen ZM6E3
11:15 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
ZM6E4 - HC Diemen ZM6E2
11:15 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
ZMF1 - Gooische Hockey Club ZMF1
12:45 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
ZMF2 - MHC Fletiomare ZMF1
12:45 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
ZMF3 - MHC Fletiomare ZMF3
12:45 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
ZMF4 - HC Diemen ZMF2
12:45 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Meisjes
MBen - !Oefenwedstrijd
09:00 - Veld 1 (RABOBANK)
Nog geen scheids. ingepland
Heren
HVL1 - MMHC Voordaan HVL1
13:45 - Veld 4
Fluiten:Heren E
HA - MMHC Voordaan HB
15:00 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Jong Heren 2
HE - Gooische Hockey Club HO
15:15 - Veld 3 (Paul Velu)
Fluiten:Heren VL1
Jong Heren 2 - H.C. Eemvallei HJ1
16:30 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Dames F
Jongens
JB5 - Gooische Hockey Club JB6
12:00 - Veld 3 (Paul Velu)
Fluiten:Marc Lucassen en Jan Dams
JC3 - MHC Soest JC1
10:00 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Joris Dierick en Alexander Krom
Jongens
J8E3 - MHC Leusden J8E1
10:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
J6E8 - Driebergse Mixed Hockey Club Shinty JE3
10:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
JBen - !Oefenwedstrijd
09:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]