Fluitschema

Junioren
Jongste jeugd
Meisjes
MA1 - H.O.D. MA1
14:00 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Marcel van de Meent en Harry Kleuver
MA3 - Huizer HC MA2
17:55 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Jan Hesselink en Arthur Hermans
MA6 - M.H.C. LELYSTAD MA3
17:55 - Veld 3
Fluiten:Geert-Jan Bouhuis en Tanny van den Maagdenberg
MA7 - 't Spandersbosch MA5
16:50 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Susanne Dollekamp-Nuninga en Rutger Gassner
MA9 - DMHC Shinty MA4
16:15 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Ronald Goudriaan en Jaap van Beek
MB1 - LOHC MB1
12:10 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Matthijs Bosma en Quinten Hensen
MB3 - SV Kampong Hockey MB3
15:50 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Philip Bischop en Charles Deckers
MB8 - Almeerse HC MB3
16:15 - Veld 3
Fluiten:Robert Bogaardt en David Plink
MC10 - Almeerse HC MC6
12:55 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Marielle Sas
MC2 - 't Spandersbosch MC2
14:00 - Veld 5
Fluiten:Jennifer Kerkman en Jan Schouten
MC3 - M.H.C. LELYSTAD MC1
15:45 - Veld 5
Fluiten:Sebastiaan van Voorst Vader en Jasper Vervoort
MC8 - Hockeyclub UNO MC2
13:35 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Gijs ter Stege
MC9 - Baarnse Mixed Hockey Vereniging MC4
14:35 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Jonathan Leih
MD1 - SV Phoenix MD1
10:20 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Floris Berkhout en Zeeger Damen
MD3 - Schaerweijde MD4
08:30 - Veld 5
Fluiten:Jan Willem Meijeringh en Marcel de Keizer
MD4 - Huizer HC MD2
09:40 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Willem Derkman en Niels Capel
MD6 - Baarnse Mixed Hockey Vereniging MD3
09:50 - Veld 3
Fluiten:Timothy Oechies
MD8 - Gooische Hockey Club MD7
11:15 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Barend Quant en Niels Capel
MD9 - MHC Leusden MD6
11:55 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Bram de Haan
Meisjes
M8E1 - Almeerse HC M8E1
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
M8E4 - Almeerse HC M8E4
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
M8E5 - Almeerse HC M8E2
10:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
M8E6 - MHC Fletiomare M8E8
10:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
M6E2 - Hockeyclub SCHC M6E3
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M6E4 - H.C. Eemvallei M6E2
09:20 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
M6E5 - Nijkerk M6E3
09:20 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
M6E7 - M.H.C. LELYSTAD M6E1
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M6E8 - M.H.C. Hoevelaken M6E1
09:20 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MF1 - Baarnse Mixed Hockey Vereniging MF2
09:15 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
MF2 - Huizer HC MF6
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MF4 - Almeerse HC MF4
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MF6 - Schaerweijde MF3
10:00 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
MF7 - H.C. Eemvallei MF2
10:45 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
MF8 - 't Spandersbosch MF2
08:30 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JA4 - Almeerse HC JA2
17:35 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Barend Treep en Jos van Schaik
JB2 - Union JB1
12:10 - Veld 5
Fluiten:Tijn Maathuis en Michiel de Haan
JB3 - Hockeyclub Amersfoort JB2
17:35 - Veld 5
Fluiten:Mark Roemers en Piet Hein Zwaal
JC3 - SV Phoenix JC2
13:05 - Veld 3
Fluiten:Sebastiaan Brouwer en Jacco Koopmans
JC4 - Gooische Hockey Club JC4
14:40 - Veld 3
Fluiten:Jorn van Etten en Bas Hamaekers
JC6 - MHC Fletiomare JC7
15:15 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
JD1 - Gooische Hockey Club JD1
08:30 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Joris Dierick en Arthur Hermans
JD2 - Hockeyclub SCHC JD2
10:20 - Veld 5
Fluiten:Olivier Smith en Bram Boertjes
JD8 - SV Kampong Hockey JD7
11:25 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
J6E2 - Gooische Hockey Club J6E3
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
J6E4 - MHC Muiderberg J6E1
09:20 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]