Fluitschema

Junioren
Jongste jeugd
Meisjes
MA3 - 't Spandersbosch MA3
17:50 - Veld 3
Fluiten:Bram Boertjes en Anton Rutten
MA5 - Almeerse HC MA6
18:00 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Pieter Vervoort en Luuk van den Heuvel
MA7 - Gooische Hockey Club MA8
17:35 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Maarten Post en Marc Eckenhuijsen Smit
MA8 - MHC Woerden MA4
16:00 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Robbert Mooij en Pieter Plaisier
MB1 - U.H.C.QUI VIVE MB1
12:10 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Floris Berkhout en Jeroen Hendriks
MB2 - SV Phoenix MB2
15:50 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Edward Gijswijt en Joris Dierick
MB7 - Almeerse HC MB6
16:15 - Veld 3
Fluiten:William Blietz en Dries Bartelink
MB9 - Buitenhout MHC MB2
14:00 - Veld 5
Fluiten:Jaap van Beek en Jeroen Voorhuis
MC10 - Buitenhout MHC MC4
13:05 - Veld 3
Fluiten:Thijn Hillen en Vincent Willink
MC2 - H.C. Eemvallei MC1
10:20 - Veld 5
Fluiten:Frits Bussemaker en Jef Hertoghs
MC5 - Buitenhout MHC MC3
11:20 - Veld 3
Fluiten:Wim Linssen en Ruud Haarman
MC7 - Hockey Club Zeewolde MC2
13:05 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Martijn Raadgever en Floris Demenint
MC8 - Almeerse HC MC4
14:25 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Ingrid van Beek en Derck Jan Smits
MD10 - SV Kampong Hockey MD11
14:50 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Kiara den Bak en Marguérite de Monchy
MD6 - Larensche Mixed Hockey Club MD6
09:45 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Jeroen de Grunt en Thomas de Haan
MD7 - Almeerse HC MD4
08:30 - Veld 5
Fluiten:Hermar Jansen en Thomas Rijsewijk
Meisjes
M8E2 - HMHC M8E2
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M8E3 - Almeerse HC M8E2
08:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Nog geen scheids. ingepland
M8E7 - Gooische Hockey Club M8E5
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
M6E2 - M.H.C. Weesp M6E1
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
M6E3 - MMHC Voordaan M6E1
10:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
M6E6 - Huizer HC M6E4
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
M6E8 - SV Phoenix M6E3
10:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
MF1 - HMHC MF2
10:45 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
MF2 - SC Muiden MF2
11:30 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
MF7 - MHC Fletiomare MF6
10:00 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
MF8 - Baarnse Mixed Hockey Vereniging MF5
13:45 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
MF9 - Hockeyclub Amersfoort MF5
09:15 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
Jongens
JA1 - Huizer HC JA1
14:00 - Veld 1 (RABOBANK)
Nog geen scheids. ingepland
JA2 - SV Phoenix JA2
17:40 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Tijn Maathuis en Jeppe van der Werff
JA3 - Hockey Club Houten JA2
15:50 - Veld 5
Fluiten:Theo Korver en Nils van Zelm
JB2 - MMHC Voordaan JB2
17:40 - Veld 5
Fluiten:Imme Linssen en Bart Bruijn
JB4 - Buitenhout MHC JB1
16:25 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Anton Rutten en Johan Smals
JC1 - Almeerse HC JC1
10:20 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Lars van den Eijnden en Fred van der Werff
JC3 - Larensche Mixed Hockey Club JC2
12:10 - Veld 5
Fluiten:Sebastiaan Brouwer en Jacco Koopmans
JC6 - MMHC Voordaan JC4
11:30 - Veld 4 (Paul Velu)
Fluiten:Bas Hamaekers en Fleur van Bladeren
JD1 - Larensche Mixed Hockey Club JD1
08:30 - Veld 1 (RABOBANK)
Fluiten:Rolf Phielix en Hugo ten Brink
JD3 - Hockeyclub SCHC JD2
14:40 - Veld 3
Fluiten:Igno Hermans en Marcel de Keizer
JD5 - Baarnse Mixed Hockey Vereniging JD2
11:15 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Bart Vinkhuyzen en Mattijs van Baalen
JD7 - Gooische Hockey Club JD7
09:45 - Veld 3
Fluiten:Ruud Teeuwen
JD9 - M.H.C. Barneveld JD1
12:50 - Veld 2 (MTH)
Fluiten:Floris Kuiper en Daan Wijnmaalen
Jongens
J8E3 - Buitenhout MHC J8E2
10:00 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
J8E5 - MHC Soest J8E2
08:30 - Veld 3
Nog geen scheids. ingepland
J6E2 - 't Spandersbosch J6E2
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
J6E5 - MHC Soest J6E2
08:30 - Veld 2 (MTH)
Nog geen scheids. ingepland
JF3 - SV Kampong Hockey JF5
13:00 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
JF5 - Hockeyclub SCHC JF1
12:15 - Veld Mini (Faaz Field)
Nog geen scheids. ingepland
Wedstrijdnummer
Spelen
Veld
Opmerking
KNHB
Digitaal
Stand in de poule
  Teams # Wedstrijden # Punten
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]