Commissies/vrijwilligers

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Remko Mens - Kluscommissie
Bob Vinke - Kluscommissie
Joost Kolijn - Kluscommissie
Arbitrage
Tijn Maathuis - Algemene coördinatie Arbitrage (voorzitter)
Rolf Phielix - Commissielid MC en CS+ indeling lijnteams
Alwiene Sterk - Coördinatie/Voorzitter MC en CS+
Marjolijn van Staveren-de Pee - Cursus/examencoördinatie
Margriet Kerstens-van Gemert - Cursus/examencoördinatie
Maartje Mijnhardt - Cursus/examencoördinatie
Leontien de Haan-van 't Wout - Cursus/examencoördinatie
Marieke ter Stege - Scheidsrechterindeling senioren
Mathilde Alfons - Scheidsrechterindeling zaterdag
Mirjam Hubregtse - Scheidsrechterindeling zaterdag
Eildert Westera - Tuchtcommissie
AVG/Privacy
Renske Meij-Brummelhuis -
Bar
Jan van Nederveen - Barbeheer
Alexandra Stollenwerck-monincx - Bardienstindeling
Judith Kurvers - Bardienstindeling
Bestuur
Carolien Schaafsma-Bielderman - Accommodatie
Joost Ruempol - Algemene Zaken
Oscar Rijcken-voigt - Penningmeester
Renske Meij-Brummelhuis - Secretaris
Suzanne Stuurman - TC Junioren & Jongste Jeugd
Leon Arendsen - TC Lijn
Charles Marres - TC Senioren, Dames 1 en Heren 1
Marc van Wijk - Voorzitter
Communicatiecommissie
Anouk Buijs-bartels - Commissies/pers/nieuwsberichten/social
Fleur van Bladeren - Pers/contact bestuur/nieuwsberichten/social
Miek van Setten - Video content/nieuwsbrief/nieuwsberichten/social
Evenementencommissie
Diane van Galen last-van Leeuwen -
Arne Abbink -
Andrew Irvine -
Nico de Boer - Voorzitter
Evenementencommissie Jongste Jeugd
Eefje Jonker-van Dun -
Corinne Hamming -
Renée Campman -
Sylvia Sluis -
Joy Huesmann-overmeer -
Eva Lucassen-olde Heuvelt -
Marjol te Riele -
Marlies van Kessel - Voorzitter
Familietoernooi organisatie
Pauline Verheijen -
Frederique Hijmans-brand -
Pauline Arendsen -
Annemijn Snuif -
Sharon Campman -
Lizette de Pagter -
Liselore Groenewold -
Leentje Sijsma -
Financiële Adviescommissie
Manus Fleskens -
Maarten Onland -
Robert Bogaardt -
Roel Thijssen -
Financiën
Daphne Taams - Contributie en debiteuren beheer
Corinne van Messel - Contributie en debiteuren beheer
Oscar Rijcken-voigt - Penningmeester
Gevonden voorwerpen / kleding
Emilie Heesters - Gevonden voorwerpen
Goois Jeugd Kampioenschap
Margot Pommerel - Haitink -
Suzanne Colsen -
Cornelie Ruempol - van asch van Wijck -
Rudi de Keizer - Centrale wedstrijdleiding
ICT Commissie
Lubbe Bekkering -
Geert Gerritsen -
Daniël Bowen -
Carolijn van Boetzelaer - LISA Beheer
Jeugdbestuur
Hidde Koelman -
Otto Brouwers -
Kars van der Laan -
Ariane Ruempol -
Winter Kock -
Ruben van den Brekel -
Kascommissie
Maarten de Haas -
Patrick Lemmens -
Diederik Schornagel -
Keeperscommissie
Patrick Lemmens - Algemeen
Brechtje de Beer - Keepersspullen
Yvo Heiligers - Keepersspullen
Feya van Waalwijk Van Doorn - Keepersspullen
Roderick Alberti - Keepersspullen
Kleding commissie
Eileen Koenraad -
Anne Evers -
Ledenwijzer
Carlijne van Popering -
Nathalie van der Ploeg -
Caroline Beenen -
Mattie van Steensel -
Marleen Fritz Voorzitter
Tanja Kemme -
Medische Commissie
Gerald Staaks -
Flore Heiligers-Teeuwen -
Taco van Witsen Voorzitter
Wouter Herfkens -
Eline van den Berg-Faber -
Anouk Wald -
Secretariaat
Sofie Mook - Coördinatie vrijwilligers
Jenny Bertels - Ledenadministratie
Gejo Kamp - Ledenadministratie
Sponsoring en Businessclub
Dave Kroon - Business club
Oscar Hoefnagels - Contractmanagement en finance
Maayke Kessen - Eventsponsoring en marketing
Manon van Baardwijk-van Der Linden - Large-accountmanagement en kleding
Patrick Kelder - New business development en Benjamins
Sandra Pouw - Secretariaat, contact Clubhuis en Volvo
Marjolein Risseeuw - Voorzitter
Sportiviteit & Respect
Tanja Dik - Voorzitter
Technische Commissie Jongste Jeugd
Max Wösten - Categoriemanager Benjamins
Hans Schober - Categoriemanager Benjamins
Maarten Zwaan - Categoriemanager Benjamins
Ilse Bögels - Categoriemanager E6
Frederike Regenboog - Categoriemanager E6
Merle Akkerman-Heins - Categoriemanager F
Floris van Hattem - Categoriemanager F
Simone Schmeetz - Secretaris Jongste Jeugd
Boudewijn van de Bosch - Technisch manager jongste jeugd
Christian van Nus - Technisch manager jongste jeugd
Marieke ter Stege - Trainingscoördinatie jongste jeugd
Emilie Grizell - Trainingscoördinatie jongste jeugd
Babette Hoefnagels-verdult - Voorzitter TC Jongste Jeugd Benjamins/F/E6 Benjamins/F
Technische Commissie Junioren
Bas Bruin - Algemeen technisch manager
David ten Hove - Assistent Algemeen Technisch Manager
Suzanne Stuurman - Bestuurslid TC Junioren & Jongste Jeugd
Leon Arendsen - Bestuurslid TC Lijn
Jan Schouten - Categoriemanager E8
Juliette van Enckevort-van Cleef - Categoriemanager E8
Jurryt van Arend - Categoriemanager A jongens en B jongens
Wendie Oechies - Categoriemanager A meisjes
Frederique Schornagel- Lucassen - Categoriemanager B meisjes
Coen van Driel - Categoriemanager C jongens
Bert Hokojoku - Categoriemanager C meisjes
Froukje Romein - Categoriemanager D jongens
Sharon Campman - Categoriemanager D meisjes
Meike Wentink - Categoriemanager Keepers
Gabrielle Klinkers - Secretaris
Mark Klijnsma - Technisch manager
Boudewijn van de Bosch - Technisch Manager jongenslijn
Christian van Nus - Technisch Manager meisjeslijn
Theo Korver - Voorzitter TC Junioren Breedte A/B/C
Nynke Quant - Voorzitter TC Junioren Breedte E8/D
Technische Commissie Senioren
Charles Marres - Bestuurslid Senioren & H1/D1
Nicoline Hoogland - Coördinator Seniorenteams
Mark Klijnsma - Coördinator Seniorenteams
Merle Akkerman-Heins - Coördinator Veterinnenteams
Eildert Westera - Evenementen zondag
Gabrielle Klinkers - Secretaris
Liane de Bie - Trimhockey
Technische Staf
Bas Bruin - Algemeen technisch manager
David ten Hove - Assistent Algemeen Technisch Manager
Leon Arendsen - Bestuurslid Lijnhockey
Charles Marres - Bestuurslid Senioren & H1/D1
Suzanne Stuurman - Bestuurslid TC Junioren & Jongste Jeugd
Mark Klijnsma - Technisch manager
Boudewijn van de Bosch - Technisch Manager jongenslijn
Christian van Nus - Technisch Manager meisjeslijn
Ron Bollen - Trainingscoördinator keepers
Gabrielle Klinkers - Trainingsondersteuning Jeugd
Trimhockey
Tim van Duren - Coördinatie maandagavond
Jeroen Andriessen - Coördinatie woensdagavond gemengd
Margot Pommerel - Haitink - Coördinatie woensdagochtend dames
Jan-Maurits Schoonenberg - Financiën
Liane de Bie - Voorzitter
Verenigingsmanager
Clementine Niermans - Verenigingsmanager
Vertrouwenspersoon
Marre Hassing -
Wedstrijden
Lonneke van Wijk - Afgelastingen jongste jeugd zaterdag en zondag
Marleen Lenssen - Kersten - Wedstrijdformulieren jongste jeugd, jeugd en senioren
Celine Beelaerts van Blokland - Wedstrijdtafel coördinatie
Wedstrijdsecretariaat
Gabrielle Klinkers - Jongste jeugd, junioren en senioren
Zaalhockey
Lisette Bakker - Accommodatie
Gabrielle van Waes - Jongste Jeugd en Jeugd
Marjon Haijtink - Senioren
Martine Mittertreiner - Wedstrijdsecretariaat
Lonneke van Wijk - Wedstrijdsecretariaat
Jurryt van Arend - Wedstrijdsecretariaat
Zaalhockey Halcommissie
Lisette Bakker -
Bert Hokojoku -
Vanessa Wisse-de Jong -
Vincent Ledeboer -
Jaap van Beek -
Bob Vinke Voorzitter
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]