Trainingsschema

Dit schema loopt van 13-11-2020 t/m 18-12-2020
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
20:30 - 22:00 TrimMG v4
20:30 - 22:00 TrimMH v3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:30 - 17:30 MD8 Mirte de Nooij
Liselotte Tuinzing
v2 - CD
17:00 - 18:00 JC5 Naut van Heeswijk
Ties Andringa
v3 - AB
17:00 - 18:00 JC6 Maarten de Ruijter
Tijn Treep
v3 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Mark Klijnsma
Hein van Olst
v1 - AB
17:00 - 18:00 JD3 Onno de Jong
Wouter Dierick
v1 - CD
17:00 - 18:30 MA2 Quinten Hensen v5 - CD
17:00 - 18:00 MC3 Leonore Lohman
Robin Teeken
v4 - AB
17:00 - 18:00 MC8 Laurine Thijssen
Isabelle Thijssen
v4 - CD
17:30 - 18:30 MB8 Boudewijn van de Bosch v2 - AB
17:30 - 18:30 MD10 Elin van Pinxteren
Zoe Reijns
v2 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Boudewijn van de Bosch
Luca van der Linden
v5 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Daniel Mackay
Kiki Krijnen
v1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Ariane Ruempol
Eliza van der Laan
v5 - CD
18:30 - 20:00 MC2 Floris Pera
Joep van der Mark
v1 - AB
19:30 - 20:30 JB5 Quinten Hensen v2 - AB
19:30 - 20:30 MB5 Marjolein van Bokhoven v2 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 David ten Hove
Mark Klijnsma
v1
20:00 - 22:00 Heren 1 Jaap Overgaauw
Vincent van de Peppel
v5
20:30 - 22:00 D30B Lars van den Eijnden v3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry Kleuver v4 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 v3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 J8E1 Boudewijn van de Bosch
Lyssa Akkerman
v3 - AB
13:00 - 14:00 J8E2 Christian van Nus v3 - CD
13:00 - 14:00 J8E3 Mark Klijnsma v4 - AB
13:00 - 14:00 J8E4 Alexander de Jong v4 - CD
14:00 - 15:00 J8E5 Alexander de Jong
Mark Klijnsma
v3 - AB
14:00 - 15:00 M8E1 Christian van Nus v4 - AB
14:00 - 15:00 M8E2 Boudewijn van de Bosch v4 - CD
14:00 - 15:00 M8E3 Lyssa Akkerman
Skye van Doorn
v3 - CD
15:00 - 16:00 M8E4 Lyssa Akkerman v3 - AB
15:00 - 16:00 M8E5 Alexander de Jong v3 - CD
15:00 - 16:00 M8E6 Skye van Doorn v4 - AB
15:00 - 16:00 M8E7 Mark Klijnsma v4 - CD
16:00 - 17:00 JD4 Colin van Erp
Mees Albers
v1 - CD
16:15 - 17:00 Keepers E8 v3 - CD
16:30 - 17:30 MD5 Lotte Visser
Renee van der Geugten
v1 - AB
17:00 - 17:45 Keepers D Trainingsgroep v3 - CD
17:00 - 18:00 JD8 Berend Schornagel
Jasper Mooij
v5 - AB
17:00 - 18:00 JD9 Wieger de Jong v5 - CD
17:00 - 18:00 MC10 Anniek Boertjes
Gijs Tielemans
v4 - AB
17:00 - 18:00 MC4 Joep Berkhout
Olivier Nederkoorn
v1 - CD
17:00 - 18:00 MC5 Annika Goudriaan
Claartje van Nunen
v3 - AB
17:00 - 18:00 MC9 Ralph Tuinman
Ernst de Jong
v4 - CD
17:00 - 18:00 MD7 Sam Onland
Thijs ten Cate
v2 - AB
17:00 - 18:00 MD9 Pien Tuinman
Phileine Hijmans
v2 - CD
17:30 - 19:00 MD2 Javier Korver
Tijmen de Nooijer
v1 - AB
17:45 - 18:30 Keepers C Trainingsgroep v3 - CD
18:00 - 19:00 JB4 Gijs Tielemans
Ralph Tuinman
v3 - AB
18:00 - 19:00 JC3 Finn Hillen
Scato van den Bemd
v4 - AB
18:00 - 19:00 JC4 Hugo ten Brink
Thomas Hoorweg
v4 - CD
18:00 - 19:00 MA3 Jan willem Boerrigter v5 - AB
18:00 - 19:00 MC3 Leonore Lohman
Robin Teeken
v5 - CD
18:00 - 19:00 MC7 Quint Bormans
Floris Groot
v2 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Bernadette Splint
Marilotte Vinke
v1 - CD
18:30 - 19:15 Keepers B Trainingsgroep v3 - CD
19:00 - 20:00 JA3 Boudewijn van de Bosch v4 - AB
19:00 - 20:00 JA4 Cato van der Werff
Jip Classen
v4 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Floris Goes
Onno Zweers
v5 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Roland Majoor v5 - CD
19:00 - 20:00 MA4 Stijn de Weerd
Wouter Tromp Meesters
v2 - CD
19:00 - 20:00 MA5 Mark Klijnsma v3 - AB
19:00 - 20:00 MA7 Christian van Nus v2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Jan willem Boerrigter
Floris Janssen
v1 - AB
19:15 - 20:00 Keepers A Trainingsgroep v3 - CD
19:30 - 20:30 JB3 Lucas de Vries
Koen Douwes Dekker
v1 - CD
20:00 - 21:00 Keepers Senioren Trainingsgroep v3 - CD
20:00 - 21:30 Trim Gemengd Trainingsgroep v4 - AB
20:00 - 21:30 Trim Heren Trainingsgroep v4 - AB
20:30 - 22:00 D30A Christian van Nus v3 - CD
20:30 - 22:00 D30D Cato van der Werff v5 - CD
20:30 - 22:00 D30F v4 - CD
20:30 - 22:00 H35A v3 - AB
20:30 - 22:00 H35B v1 - AB
20:30 - 22:00 H35D Lucas de Vries v5 - AB
20:30 - 22:00 H35E Guus van Baardwijk v2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Boudewijn van de Bosch v1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Onno Zweers v2 - CD
20:30 - 22:00 TrimWH vmvf
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD5 Fenna Hettema
Lottelein Drost
v1 - AB
16:00 - 17:00 JD6 Anton van Galen Ratera
Rocco Pansier
v1 - CD
16:30 - 17:30 JD7 Finn Menheere
Maarten Plesman
v3 - CD
16:30 - 17:30 MD6 Daniel van der Hoeven
Eline Lenssen
v3 - AB
17:00 - 18:30 JC2 Lars van den Eijnden
Maarten van der Vooren
v5 - CD
17:00 - 18:00 JC7 Pieter Berkhout
Tijn van Nieuwenhuyzen
v4 - CD
17:00 - 18:30 JD2 Alexander de Jong
Mats Bannink
v5 - AB
17:00 - 18:30 MA1 Christian van Nus
Harry Kleuver
v1 - AB
17:00 - 18:00 MC6 Aniek Rutten
Isa Boertjes
v4 - AB
17:30 - 18:30 MD3 Bobby Horrevoets
Philippine Olijslager
v3 - AB
17:30 - 18:30 MD4 Anna Kollmann
Charlotte van Galen Last
v3 - CD
18:30 - 20:00 JA1 Stijn Schellart
Peter Sirks
v5 - AB
18:30 - 20:00 JA2 Floris Berkhout
Derk van Niel
v5 - CD
18:30 - 19:30 MA6 Harry Kleuver v1 - CD
18:30 - 19:30 MA8 Christian van Nus v1 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Arun van den Eijnden
Lars van den Eijnden
v4 - AB
19:00 - 20:00 MB4 Merel Koenders v4 - CD
19:00 - 20:00 MB6 Daniek Boots
Isabelle Middelman
v3 - AB
19:00 - 20:00 MB9 Josephine Weidema
Julius Weidema
v3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 David ten Hove v5
20:00 - 22:00 Heren 1 Jaap Overgaauw
Vincent van de Peppel
v1
20:30 - 22:00 D30C Floris Pera v4 - AB
20:30 - 22:00 D30E v3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry Kleuver v3 - AB
20:30 - 22:00 H35C Eildert Westera v2 - CD
20:30 - 22:00 H45A v4 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Arun van den Eijnden v2 - AB
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]