Diensten

Bij jeugdleden worden de diensten gedaan door de ouders of verzorgers.



zaterdag 26 september 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Jente Maris Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Nina Capel Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Filine Pommerel Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Julie Verheijen Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Roselie Tromp Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Babette Slaghekke Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Emma Bol Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Roos Reeser Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Carlijn Zijdel Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:30  Marieke ter Stege Barhoofd 
11:30 - 14:30  Gert-jan Maas Barhoofd 
14:30 - 19:30  Daniek Boots Barhoofd 
19:30 - 20:00  Liselore Groenewold Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Pien Mulder Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Ellen van Mourik Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Douwe Bosscher Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Dim Schunselaar Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Anna de Jong Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Evelyn Morselt Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Suzanne Stuurman Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zondag 27 september 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Sasha Toebes Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Isa Vlaander Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Amarins de Boer Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Helena Spek Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Charlotte Cleyndert Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Sophie Weis Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Elisa Camoeira Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Sanne van Elderen Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Marlou van Delden Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Pieter Barbas Barhoofd 
11:30 - 14:30  Diane van Galen last-van Leeuwen Barhoofd 
14:30 - 19:30  Annelie Dierick Barhoofd 
19:30 - 20:00  Ruud Teeuwen Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 12:30  Michiel van Hecke Wedstrijdtafel 
07:30 - 12:30  Daan Beker Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Charles Marres Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zaterdag 3 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Jikke Snelder Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Noor Dassen Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Bram Meijer Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Anna nina Lammers Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Elise Menheere Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Diederik Vieleers Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Eloise Zuithoff Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Lotta Soontiens Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Jetske Elzinga Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Susanne van Vegchel Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Levi Spetter Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Gabrielle Goosen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Lonneke van Wijk Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Carolien Schaafsma-Bielderman Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Lizzy Lammers Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zondag 4 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Elyse Reijinga Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Arjan de Ruijter Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Giulia van der Meulen Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Marleen Lenssen - Kersten Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Daan Wijnmaalen Barhoofd 
11:30 - 14:30  Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 12:30  Pauline Averdijk Wedstrijdtafel 
07:30 - 12:30  Mees van Vliet Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Marc van Wijk Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Marise van Leijen Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zaterdag 10 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Maartje Devriese Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Marieke Peters Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Jacques Craenen Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Karin Bom Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Victor Dony Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Britt de Jonge Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Daan Wijnmaalen Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Lars Bouman Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Tanny van den Maagdenberg Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Anna de Vries Reilingh Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Peter Breet Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Lotte Uittenbogaard Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Renske Meij-Brummelhuis Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Guido Groot Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Iris Lohuis Team Manager tbv Bardienst 
zondag 11 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Thijmen Maat Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Noelle Melis Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Ole Kok Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Daan Wijnmaalen Barhoofd 
11:30 - 14:30  Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Oscar Rijcken-voigt Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zaterdag 17 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Bregje Zuur Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Pip de Vos Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Miranda van der Kwaak Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Marc van Wijk Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zondag 18 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Babette Hoefnagels-verdult Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Frank Grizell Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Dylan Kwant Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Karlijn van Velten Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Leon Arendsen Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Albert Plesman Team Manager tbv Bardienst 
zaterdag 24 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Marieke Schorer Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Wietske Groenink Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Lars Middelhoek Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Pepijn Vos Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:30  Janneke van Kempen Barhoofd 
11:30 - 14:30  Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Fieke Vreugdenhil Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Jikke Snelder Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Sepp Roos Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Gijs Grootveld Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Lot Verbeek Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Susanne Dollekamp-Nuninga Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Suzanne Stuurman Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zondag 25 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Sven Barents Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Jurryt van Arend Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Willemijn van den Bosch Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Pieter Barbas Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 12:30  Guusje Steenbrink Wedstrijdtafel 
07:30 - 12:30  Leah Wolff Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Joost Ruempol Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zaterdag 31 oktober 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Emmelie Kuijten Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:30  Renske Sprakel Barhoofd 
11:30 - 14:30  Michelle Fisser Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Eloise Zuithoff Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Sietse Huiskes Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Stefan Bot Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Giulia Mens Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Philip Bondrager Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Fiene Gassler Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Hector Man Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Charles Marres Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
zondag 1 november 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Stijn van Kampen Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Pien van Vliet Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 14:30  Barhoofd 
14:30 - 19:30  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 12:30  Saar van der Zande Wedstrijdtafel 
07:30 - 12:30  Livia Thönissen Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 20:00  Renske Meij-Brummelhuis Bestuursdienst 
Team Manager tbv Bardienst 
08:00 - 12:00  Team Manager tbv Bardienst 
12:00 - 16:00  Team Manager tbv Bardienst 
16:00 - 20:00  Team Manager tbv Bardienst 
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]