Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
manager Angele van Norren-Devis
manager Femke Oldenziel
assistent trainer Guido Lindeman
trainercoach Axel Wessels
assistent trainercoach Christian van Nus
looptrainer Wendy Visser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Alecto D1 Wageningen D1 12:45
Eindhoven D1 Ring Pass Delft D1 12:45
Gooische D1 MEP D1 12:45
Leonidas D1 Schaerweijde D1 12:45
Schiedam D1 Naarden D1 12:45
Voordaan D1 Rood-Wit D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D1 6 16 5 1 0
2 Schiedam D1 6 13 4 1 1
3 Ring Pass Delft D1 6 13 4 1 1
4 Rood-Wit D1 6 13 4 1 1
5 Wageningen D1 6 11 3 2 1
6 Schaerweijde D1 6 10 3 1 2
7 Alecto D1 6 9 3 0 3
8 Gooische D1 6 7 2 1 3
9 Voordaan D1 6 6 2 0 4
10 MEP D1 6 3 1 0 5
11 Naarden D1 6 3 1 0 5
12 Eindhoven D1 6 0 0 0 6

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
21 okt HC Schiedam D1 12:45 uit
28 okt Gooische Hockey Club D1 n.n.b thuis - Veld 1 (RABOBANK)
4 nov L.S.C. ALECTO D1 n.n.b uit
11 nov MMHC Voordaan D1 n.n.b thuis - Veld 1 (RABOBANK)
18 nov HC Eindhoven D1 12:45 uit
10 mrt R.H.V. Leonidas D1 n.n.b uit
17 mrt Ring Pass Delft D1 n.n.b thuis
24 mrt A.M.H.C. Rood-Wit D1 n.n.b uit
31 mrt WMHC D1 n.n.b thuis
7 apr MHC MEP D1 n.n.b uit
14 apr Schaerweijde D1 n.n.b thuis
28 apr HC Schiedam D1 n.n.b thuis
5 mei Gooische Hockey Club D1 n.n.b uit
12 mei L.S.C. ALECTO D1 n.n.b thuis
19 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
26 mei HC Eindhoven D1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Naarden D1 Leonidas D1 0-1
Wageningen D1 Rood-Wit D1 2-2
Schiedam D1 Eindhoven D1 2-0
MEP D1 Ring Pass Delft D1 1-2
Gooische D1 Voordaan D1 2-0
Alecto D1 Schaerweijde D1 0-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Leonidas D1 Schiedam D1 3-1
Eindhoven D1 Gooische D1 2-3
Voordaan D1 Alecto D1 2-3
Rood-Wit D1 MEP D1 4-1
Ring Pass Delft D1 Naarden D1 5-1
Schaerweijde D1 Wageningen D1 1-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Schaerweijde D1 Voordaan D1 1-2
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
Gooische D1 Leonidas D1 1-1
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-4
Naarden D1 Rood-Wit D1 0-3
MEP D1 Wageningen D1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Leonidas D1 Alecto D1 4-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 1-3
Ring Pass Delft D1 Gooische D1 1-0
Wageningen D1 Naarden D1 5-2
Schaerweijde D1 MEP D1 1-2
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-5
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Alecto D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Naarden D1 MEP D1 3-1
Gooische D1 Rood-Wit D1 1-3
Schiedam D1 Wageningen D1 3-1
Voordaan D1 Leonidas D1 0-1
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Leonidas D1 Eindhoven D1 1-0
MEP D1 Schiedam D1 1-2
Wageningen D1 Gooische D1 3-0
Rood-Wit D1 Alecto D1 1-0
Schaerweijde D1 Naarden D1 4-0
Ring Pass Delft D1 Voordaan D1 3-1
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]