Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
manager Peter Sirks
trainercoach Vincent van de Peppel
assistent trainercoach Jaap Overgaauw
looptrainer Wendy Visser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H1 Victoria H1
Hattem H1 Gooische H1
Helmond H1 HUDITO H1
Leonidas H1 Naarden H1
Union H1 Venlo H1
Xenios H1 Leiden H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H1 11 22 7 1 3
2 Helmond H1 11 19 5 4 2
3 Naarden H1 11 18 6 0 5
4 Hattem H1 11 18 5 3 3
5 Gooische H1 11 18 5 3 3
6 Breda H1 11 17 5 2 4
7 Xenios H1 11 15 4 3 4
8 Leonidas H1 11 14 4 2 5
9 Union H1 11 14 4 2 5
10 Venlo H1 11 14 4 2 5
11 Leiden H1 11 13 3 4 4
12 HUDITO H1 11 2 0 2 9

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
10 mrt R.H.V. Leonidas H1 n.n.b uit
17 mrt Xenios H1 n.n.b thuis
24 mrt BH&BC Breda H1 n.n.b uit
31 mrt HV Victoria H1 n.n.b thuis
7 apr LOHC H1 n.n.b uit
14 apr HC Helmond H1 n.n.b thuis
28 apr Venlo H1 n.n.b thuis
5 mei Gooische Hockey Club H1 n.n.b uit
12 mei D.H.C. Hudito H1 n.n.b thuis
19 mei Hattemse M.H.C. H1 n.n.b uit
26 mei Union H1 n.n.b thuis

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Venlo H1 Union H1 2-1
HUDITO H1 Helmond H1 0-2
Victoria H1 Breda H1 2-1
Leiden H1 Xenios H1 1-1
Naarden H1 Leonidas H1 6-1
Gooische H1 Hattem H1 2-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Leonidas H1 Venlo H1 4-1
Breda H1 Leiden H1 3-4
Xenios H1 Naarden H1 1-2
Union H1 Gooische H1 4-4
Hattem H1 HUDITO H1 2-1
Helmond H1 Victoria H1 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Gooische H1 Leonidas H1 2-3
Naarden H1 Breda H1 2-3
Leiden H1 Victoria H1 2-5
Hattem H1 Helmond H1 1-2
Venlo H1 Xenios H1 2-4
HUDITO H1 Union H1 3-3
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Victoria H1 Naarden H1 1-2
Union H1 Hattem H1 3-2
Helmond H1 Leiden H1 1-1
Leonidas H1 HUDITO H1 3-1
Breda H1 Venlo H1 6-4
Xenios H1 Gooische H1 4-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
HUDITO H1 Xenios H1 1-5
Gooische H1 Breda H1 1-1
Venlo H1 Victoria H1 3-2
Naarden H1 Leiden H1 1-2
Union H1 Helmond H1 1-2
Hattem H1 Leonidas H1 4-3
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Breda H1 HUDITO H1 5-3
Victoria H1 Gooische H1 10-1
Leiden H1 Venlo H1 3-3
Xenios H1 Hattem H1 3-3
Leonidas H1 Union H1 5-4
Helmond H1 Naarden H1 2-4
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
HUDITO H1 Victoria H1 1-1
Leonidas H1 Helmond H1 2-2
Venlo H1 Naarden H1 2-1
Gooische H1 Leiden H1 3-0
Union H1 Xenios H1 2-1
Hattem H1 Breda H1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Xenios H1 Leonidas H1 4-2
Naarden H1 Gooische H1 2-3
Leiden H1 HUDITO H1 5-2
Breda H1 Union H1 1-2
Helmond H1 Venlo H1 2-2
Victoria H1 Hattem H1 4-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Leonidas H1 Breda H1 1-2
Xenios H1 Helmond H1 0-0
Gooische H1 Venlo H1 4-1
HUDITO H1 Naarden H1 1-3
Hattem H1 Leiden H1 4-1
Union H1 Victoria H1 0-2
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Victoria H1 Leonidas H1 4-3
Gooische H1 Helmond H1 4-2
Venlo H1 HUDITO H1 2-0
Naarden H1 Hattem H1 2-4
Leiden H1 Union H1 2-3
Breda H1 Xenios H1 5-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Hattem H1 Venlo H1 6-2
Helmond H1 Breda H1 6-1
HUDITO H1 Gooische H1 3-4
Xenios H1 Victoria H1 1-2
Leonidas H1 Leiden H1 3-3
Union H1 Naarden H1 0-3
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]