Commissies/vrijwilligers

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Clementine Niermans - Bar
Maurits Breitenstein - Bar en keuken
Celine Beelaerts van Blokland - Bardienstindeling
Marit van 't Hullenaar - Bardienstindeling
Bob Vinke - Kluscommissie
Clementine Niermans - Verenigingsmanager
Arbitrage
Tijn Maathuis - Algemene coördinatie Arbitrage (voorzitter)
Rolf Phielix - Commissielid MC en CS+ indeling lijnteams
Alwiene Sterk - Coördinatie/Voorzitter MC en CS+
Katrijn Meurs-knaapen - Cursus/examencoördinatie
Margriet Kerstens-van Gemert - Cursus/examencoördinatie
Maartje Mijnhardt - Cursus/examencoördinatie
Eefje Koolen-smeekens - Cursus/examencoördinatie
Mathilde Alfons - Scheidsrechterindeling zaterdag
Mirjam Hubregtse - Scheidsrechterindeling zaterdag
Eildert Westera - Tuchtcommissie
AVG/Privacy
Renske Meij-Brummelhuis -
Bestuur
Judith Kurvers - Accommodatie
Anouk Buijs-Bartels - Algemene zaken en communicatie
Boudewijn Blok - Penningmeester
Renske Meij-Brummelhuis - Secretaris
Jan Schouten - TC Jeugd Bovenbouw
Max Wösten - TC Jeugd Onderbouw
Charles Marres - TC Senioren, Dames 1 en Heren 1
Bea Berndsen - Voorzitter
Communicatiecommissie
Monique Ijsselstijn - Algemeen
Anouk Buijs-Bartels - Commissies/pers/nieuwsberichten/social
Fleur van Bladeren - Pers/contact bestuur/nieuwsberichten/social
Miek van Setten - Video content/nieuwsbrief/nieuwsberichten/social
Evenementencommissie
Diane van Galen last-van Leeuwen -
Arne Abbink -
Andrew Irvine -
Nico de Boer - Voorzitter
Evenementencommissie Jongste Jeugd
Maaike Thoomes Dekker -
Marieke Peters -
Renee Campman - Voorzitter
Familietoernooi organisatie
Pauline Verheijen -
Frederique Hijmans-brand -
Pauline Arendsen -
Annemijn Snuif -
Lizette de Pagter -
Sharon Campman -
Liselore Groenewold -
Leentje Sijsma -
Financiële Adviescommissie
Manus Fleskens -
Maarten Onland -
Robert Bogaardt -
Roel Thijssen -
Financiën
Corinne van Messel - Contributie en debiteuren beheer
Daphne Taams - Contributie en debiteuren beheer
Oscar Rijcken-voigt - Penningmeester
Gevonden voorwerpen / kleding
Emilie Heesters - Gevonden voorwerpen
Goois Jeugd Kampioenschap
Margot Pommerel - Haitink -
Cornelie Ruempol - van asch van Wijck -
Suzanne Colsen -
Rudi de Keizer - Centrale wedstrijdleiding
ICT Commissie
Daniël Bowen -
Lubbe Bekkering -
Geert Gerritsen -
Carolijn van Boetzelaer - LISA Beheer
Kascommissie
Maarten de Haas -
Patrick Lemmens -
Diederik Schornagel -
Keeperscommissie
Patrick Lemmens - Algemeen
Brechtje de Beer - Keepersspullen
Yvo Heiligers - Keepersspullen
Feya van Waalwijk Van Doorn - Keepersspullen
Roderick Alberti - Keepersspullen
Kleding commissie
Sophie van den Heuvel- hopperus Buma -
Emilie De muinck Keizer -
Ledenwijzer
Mattie van Steensel -
Carlijne van Popering -
Nathalie van der Ploeg -
Caroline Beenen -
Marleen Fritz Voorzitter
Tanja Kemme -
Medische Commissie
Gerald Staaks -
Flore Heiligers-Teeuwen -
Wouter Herfkens -
Taco van Witsen Voorzitter
Eline van den Berg-Faber -
Anouk Wald -
Secretariaat
Sofie Mook - Coördinatie vrijwilligers
Lonneke van Wijk - Ledenadministratie
Sponsoring en Businessclub
Dave Kroon - Business club
Oscar Hoefnagels - Contractmanagement en finance
Maayke Kessen - Eventsponsoring en marketing
Gijs Kurvers - Fundraising en Hart voor Naarden
Manon van Baardwijk-van Der Linden - Large-accountmanagement en kleding
Patrick Kelder - New business development en Benjamins
Sandra Pouw - Secretariaat, contact Clubhuis en Volvo
Marjolein Risseeuw - Voorzitter
Sportiviteit & Respect
Tanja Dik - Voorzitter
Technische Commissie Bovenbouw
Bas Bruin - Algemeen technisch manager
David ten Hove - Assistent Algemeen Technisch Manager
Jan Schouten - Bestuurslid Bovenbouw Jeugd A/B/C
Jurryt van Arend - Categoriemanager A jongens en B jongens
Wendie Oechies - Categoriemanager A meisjes
Sasja Lemmen - Categoriemanager B meisjes
Bert Hokojoku - Categoriemanager C meisjes
Meike Wentink - Categoriemanager Keepers
Suzanne Stuurman - Commissaris Hockey Jeugd
Gabrielle Klinkers - Secretaris
Mark Klijnsma - Technisch manager
Boudewijn van de Bosch - Technisch Manager jongenslijn
Christian van Nus - Technisch Manager meisjeslijn
Coen van Driel - Voorzitter TC Junioren A/B/C
Technische Commissie Onderbouw
Jolanda Burgers-pas - Benjamincoördinator
Heiko Meijlink - Benjamincoördinator
Max Wösten - Bestuurslid Onderbouw Jeugd JJ/D
Merle Akkerman-Heins - Categoriemanager E6
Floris van Hattem - Categoriemanager E6
Frederike Regenboog - Categoriemanager E8
Ilse Bögels - Categoriemanager E8
Hans Schober - Categoriemanager F
Maarten Zwaan - Categoriemanager F
Suzanne Stuurman - Commissaris Hockey Jeugd
Simone Schmeetz - Secretaris Jongste Jeugd
Boudewijn van de Bosch - Technisch manager jongste jeugd
Christian van Nus - Technisch manager jongste jeugd
Emilie Grizell - Trainingscoördinatie jongste jeugd
Marieke ter Stege - Trainingscoördinatie jongste jeugd
Juliette van Enckevort-van Cleef - Voorzitter TC Benjamins/F/E6
Nynke Quant - Voorzitter TC E8/D
Technische Commissie Senioren
Charles Marres - Bestuurslid Senioren & H1/D1
Nicoline Hoogland - Coördinator Seniorenteams
Mark Klijnsma - Coördinator Seniorenteams
Philip Hosman - Coördinator Veteranenteams
Merle Akkerman-Heins - Coördinator Veterinnenteams
Gabrielle Klinkers - Secretaris
Liane de Bie - Trimhockey
Technische Staf
Bas Bruin - Algemeen technisch manager
David ten Hove - Assistent Algemeen Technisch Manager
Charles Marres - Bestuurslid Senioren & H1/D1
Jan Schouten - Bestuurslid TC Jeugd Bovenbouw
Max Wösten - Bestuurslid TC Jeugd Onderbouw
Suzanne Stuurman - Commissaris Hockey Jeugd
Mark Klijnsma - Technisch manager
Boudewijn van de Bosch - Technisch Manager jongenslijn
Christian van Nus - Technisch Manager meisjeslijn
Ron Bollen - Trainingscoördinator keepers
Gabrielle Klinkers - Trainingsondersteuning Jeugd
Trimhockey
Tim van Duren - Coördinatie maandagavond
Jeroen Andriessen - Coördinatie woensdagavond gemengd
Margot Pommerel - Haitink - Coördinatie woensdagochtend dames
Jan-Maurits Schoonenberg - Financiën
Liane de Bie - Voorzitter
Vertrouwenspersoon
Marre Hassing -
Wedstrijden
Marleen Lenssen - Kersten - Wedstrijdformulieren jongste jeugd, jeugd en senioren
Celine Beelaerts van Blokland - Wedstrijdtafel coördinatie
Wedstrijdsecretariaat
Gabrielle Klinkers - Jongste jeugd, junioren en senioren
Zaalhockey
Marjon Haijtink -
Lisette Bakker -
Gabrielle van Waes -
Tom Schotkamp -
Ingrid Quant - Wedstrijdsecretariaat
Marielle Klein - Wedstrijdsecretariaat
Zaalhockey Halcommissie
Jasper de Jong -
Vanessa Wisse-de Jong -
Vincent Ledeboer -
Lisette Bakker -
Bob Vinke -
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]