Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E1 v5 - AB
16:00 - 17:00 M6E2 v5 - AB
16:00 - 17:00 M6E3 v5 - AB
16:00 - 17:00 M6E4 v5 - CD
16:00 - 17:00 M6E5 v5 - CD
16:00 - 17:00 M6E6 v2 - AB
16:00 - 17:00 M6E7 v2 - AB
16:00 - 17:00 M6E8 v2 - CD
16:00 - 17:00 M6E9 v2 - CD
16:00 - 17:00 M8E1 v4
16:00 - 17:00 M8E2 v4
16:00 - 17:00 M8E3 v4
16:00 - 17:00 M8E4 v4
16:00 - 17:00 M8E5 v3
16:00 - 17:00 M8E6 v3
16:00 - 17:00 M8E7 v3
16:30 - 17:30 JD3 Onno de Jong
Wouter Dierick
v1 - AB
16:30 - 17:30 JD8 Berend Schornagel
Jasper Mooij
v1 - CD
17:00 - 18:00 MC1 Eliza van der Laan
Ariane Ruempol
v5 - AB
17:00 - 18:00 MD7 Sam Onland
Thijs ten Cate
v3 - CD
17:00 - 18:00 MD9 Pien Tuinman
Phileine Hijmans
v3 - AB
17:30 - 19:00 JB2 Roland Majoor v1 - AB
17:30 - 18:30 JB4 Ralph Tuinman
Gijs Tielemans
v4 - CD
17:30 - 19:00 JD2 Alexander de Jong
Mats Bannink
v1 - CD
17:30 - 18:30 JD4 Colin van Erp
Mees Albers
v2 - AB
17:30 - 18:30 MB6 Marjolein van Bokhoven v4 - AB
18:00 - 19:00 JB3 Lucas de Vries
Koen Douwes Dekker
v3 - CD
18:00 - 19:30 MA1 Christian van Nus
Harry Kleuver
v5 - AB
18:00 - 19:30 MD1 Marilotte Vinke
Bernadette Splint
v3 - AB
18:30 - 19:30 MB1 Floris Janssen
Jan willem Boerrigter
v5 - CD
18:30 - 19:30 MB7 Marjolein van Bokhoven v4 - AB
18:30 - 19:30 MC10 Gijs Tielemans
Anniek Boertjes
v2 - AB
18:30 - 19:30 MC6 Aniek Rutten
Isa Boertjes
v4 - CD
18:30 - 19:30 MC9 Ralph Tuinman
Ernst de Jong
v2 - CD
19:00 - 20:30 JA1 Stijn Schellart
Peter Sirks
v1 - AB
19:00 - 20:30 JB1 Onno Zweers
Floris Goes
v1 - CD
19:30 - 20:30 MA3 Marjolein van Bokhoven v5 - CD
19:30 - 21:00 MA8 Christian van Nus v5 - AB
19:30 - 20:30 MB9 Julius Weidema
Josephine Weidema
v4 - CD
20:30 - 22:00 TrimMG v4
20:30 - 22:00 TrimMH v3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E2 v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E3 v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E4 v4 - CD
16:00 - 17:00 J6E5 v4 - CD
16:00 - 17:00 JD5 Lottelein Drost
Fenna Hettema
v5 - AB
16:00 - 17:00 JD6 Anton van Galen Ratera
Rocco Pansier
v5 - CD
16:00 - 17:00 MD4 Anna Kollmann
Charlotte van Galen Last
v3 - CD
16:30 - 17:30 MD5 Lotte Visser
Renee van der Geugten
v2 - AB
16:30 - 17:30 MD8 Liselotte Tuinzing
Mirte de Nooij
v2 - CD
17:00 - 18:30 JC2 Lars van den Eijnden
Maarten van der Vooren
v1 - CD
17:00 - 18:00 JC5 Ties Andringa
Naut van Heeswijk
v3 - AB
17:00 - 18:00 JC6 Maarten de Ruijter
Tijn Treep
v3 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Mark Klijnsma
Hein van Olst
v1 - AB
17:00 - 18:00 MA1 Harry Kleuver
Christian van Nus
v5 - AB
17:00 - 18:30 MA2 Quinten Hensen v5 - CD
17:00 - 18:00 MC3 Leonore Lohman
Robin Teeken
v4 - AB
17:00 - 18:00 MC8 Isabelle Thijssen
Laurine Thijssen
v4 - CD
17:30 - 18:30 MB8 Boudewijn van de Bosch v2 - AB
17:30 - 18:30 MD10 Zoe Reijns
Elin van Pinxteren
v2 - CD
18:00 - 19:00 JC7 Tijn van Nieuwenhuyzen
Pieter Berkhout
v3 - CD
18:00 - 19:00 JD7 Finn Menheere
Maarten Plesman
v3 - AB
18:00 - 19:00 JD9 Wieger de Jong v4 - AB
18:00 - 19:30 MC2 Joep van der Mark
Floris Pera
v5 - AB
18:00 - 19:00 MD3 Philippine Olijslager
Bobby Horrevoets
v4 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Boudewijn van de Bosch
Luca van der Linden
v1 - AB
18:30 - 20:00 MB2 Kiki Krijnen
Daniel Mackay
v1 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Ariane Ruempol
Eliza van der Laan
v5 - CD
19:00 - 20:30 JA2 Floris Berkhout v3 - AB
19:00 - 20:00 MB3 Lars van den Eijnden
Arun van den Eijnden
v4 - AB
19:00 - 20:00 MB4 Merel Koenders v4 - CD
19:30 - 20:30 JA1 Peter Sirks
Stijn Schellart
v3 - CD
19:30 - 20:30 JB5 Quinten Hensen v2 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 Mark Klijnsma
David ten Hove
v1
20:00 - 22:00 Heren 1 Vincent van de Peppel
Jaap Overgaauw
v5
20:00 - 21:00 MB5 Marjolein van Bokhoven v2 - CD
20:30 - 22:00 D30B Lars van den Eijnden v3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry Kleuver v4 - AB
20:30 - 22:00 Jong Heren 1 v3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 J8E2 v4 - AB
13:00 - 14:00 J8E3 v4 - CD
13:00 - 14:00 J8E4 v3 - AB
13:00 - 14:00 J8E5 v3 - CD
13:00 - 14:00 M6E1 v5
13:00 - 14:00 M6E2 v5
13:00 - 14:00 M6E3 v5
14:00 - 15:00 J8E1 v4 - AB
14:00 - 15:00 M8E5 v5 - AB
14:00 - 15:00 M8E6 v5 - CD
14:00 - 15:00 M8E7 v4 - CD
15:00 - 16:00 M8E1 v5 - AB
15:00 - 16:00 M8E2 v5 - CD
15:00 - 16:00 M8E3 v4 - AB
15:00 - 16:00 M8E4 v4 - CD
15:30 - 16:30 JD4 Mees Albers
Colin van Erp
v1 - AB
15:30 - 16:15 Keepers E6 v3 - CD
16:00 - 17:00 JF1 v2 - AB
16:00 - 17:00 JF2 v2 - AB
16:00 - 17:00 JF3 v2 - AB
16:00 - 17:00 JF4 v2 - CD
16:00 - 17:00 JF5 v2 - CD
16:00 - 17:00 MD6 Eline Lenssen
Daniel van der Hoeven
v1 - CD
16:00 - 17:00 MF1 v5 - AB
16:00 - 17:00 MF2 v5 - AB
16:00 - 17:00 MF3 v5 - AB
16:00 - 17:00 MF4 v5 - CD
16:00 - 17:00 MF5 v5 - CD
16:00 - 17:00 MF6 v4 - AB
16:00 - 17:00 MF7 v4 - AB
16:00 - 17:00 MF8 v4 - CD
16:00 - 17:00 MF9 v4 - CD
16:15 - 17:00 Keepers E8 v3 - CD
16:30 - 17:30 MD5 Renee van der Geugten
Lotte Visser
v1 - AB
17:00 - 17:45 Keepers D Trainingsgroep v3 - CD
17:00 - 18:00 JD8 Jasper Mooij
Berend Schornagel
v5 - AB
17:00 - 18:00 JD9 Wieger de Jong v5 - CD
17:00 - 18:00 MC10 Gijs Tielemans
Anniek Boertjes
v4 - AB
17:00 - 18:00 MC4 Olivier Nederkoorn
Joep Berkhout
v1 - CD
17:00 - 18:00 MC5 Annika Goudriaan
Claartje van Nunen
v3 - AB
17:00 - 18:00 MC9 Ralph Tuinman v4 - CD
17:00 - 18:00 MD7 Thijs ten Cate
Sam Onland
v2 - AB
17:00 - 18:00 MD9 Pien Tuinman
Phileine Hijmans
v2 - CD
17:30 - 19:00 MD2 Javier Korver
Tijmen de Nooijer
v1 - AB
17:45 - 18:30 Keepers C Trainingsgroep v3 - CD
18:00 - 19:00 JB4 Gijs Tielemans
Ralph Tuinman
v3 - AB
18:00 - 19:00 JC3 Scato van den Bemd
Finn Hillen
v4 - AB
18:00 - 19:00 JC4 Hugo ten Brink v4 - CD
18:00 - 19:00 MA3 Jan willem Boerrigter v5 - AB
18:00 - 19:00 MB8 Boudewijn van de Bosch v2 - AB
18:00 - 19:00 MC3 Robin Teeken
Leonore Lohman
v5 - CD
18:00 - 19:00 MC7 Floris Groot
Quint Bormans
v2 - CD
18:00 - 19:30 MD1 Marilotte Vinke
Bernadette Splint
v1 - CD
18:30 - 19:15 Keepers B Trainingsgroep v3 - CD
19:00 - 20:00 JA3 Boudewijn van de Bosch v4 - AB
19:00 - 20:00 JA4 Jip Classen
Cato van der Werff
v4 - CD
19:00 - 20:30 JB1 Onno Zweers
Floris Goes
v5 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Roland Majoor v5 - CD
19:00 - 20:30 MA4 Wouter Tromp Meesters
Stijn de Weerd
v2 - CD
19:00 - 20:30 MA5 Mark Klijnsma v3 - AB
19:00 - 20:30 MA7 Christian van Nus v2 - AB
19:00 - 20:30 MB1 Jan willem Boerrigter
Floris Janssen
v1 - AB
19:15 - 20:00 Keepers A Trainingsgroep v3 - CD
19:30 - 20:30 JB3 Koen Douwes Dekker
Lucas de Vries
v1 - CD
20:00 - 21:00 Keepers Senioren Trainingsgroep v3 - CD
20:00 - 21:30 Trim Gemengd Trainingsgroep v4 - AB
20:00 - 21:30 Trim Heren Trainingsgroep v4 - AB
20:30 - 22:00 D30A Christian van Nus v3 - CD
20:30 - 22:00 D30D Cato van der Werff v5 - CD
20:30 - 22:00 D30F v4 - CD
20:30 - 22:00 H35A v3 - AB
20:30 - 22:00 H35B v1 - AB
20:30 - 22:00 H35D Lucas de Vries v5 - AB
20:30 - 22:00 H35E Guus van Baardwijk v2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Boudewijn van de Bosch v1 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Onno Zweers v2 - CD
20:30 - 22:00 TrimWH vmvf
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD5 Lottelein Drost
Fenna Hettema
v1 - AB
16:00 - 17:00 JD6 Anton van Galen Ratera
Rocco Pansier
v5 - AB
16:00 - 17:00 M6E4 v3
16:00 - 17:00 M6E5 v3
16:00 - 17:00 M6E6 v3
16:00 - 17:00 M6E7 v4
16:00 - 17:00 M6E8 v4
16:00 - 17:00 M6E9 v4
16:00 - 17:00 MD6 Daniel van der Hoeven
Eline Lenssen
v5 - CD
16:30 - 17:30 JD7 Finn Menheere
Maarten Plesman
v2 - CD
16:30 - 17:30 MC6 Isa Boertjes
Aniek Rutten
v2 - AB
17:00 - 18:30 JC1 Luca van der Linden
Boudewijn van de Bosch
v5 - AB
17:00 - 18:30 JC2 Lars van den Eijnden
Maarten van der Vooren
v5 - CD
17:00 - 18:00 JC7 Tijn van Nieuwenhuyzen
Pieter Berkhout
v4 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Hein van Olst
Mark Klijnsma
v3 - AB
17:00 - 18:30 JD2 Mats Bannink
Alexander de Jong
v3 - CD
17:00 - 18:30 MA1 Christian van Nus
Harry Kleuver
v1 - AB
17:00 - 18:30 MC2 Floris Pera
Joep van der Mark
v1 - CD
17:30 - 18:30 JB5 Quinten Hensen v4 - AB
17:30 - 18:30 MD3 Philippine Olijslager
Bobby Horrevoets
v2 - AB
17:30 - 18:30 MD4 Anna Kollmann
Charlotte van Galen Last
v2 - CD
18:30 - 20:00 JA1 Stijn Schellart
Peter Sirks
v5 - AB
18:30 - 20:00 JA2 Floris Berkhout
Derk van Niel
v5 - CD
18:30 - 19:30 JA3 Boudewijn van de Bosch v3 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Quinten Hensen v1 - CD
18:30 - 20:00 MB2 Kiki Krijnen
Daniel Mackay
v1 - AB
18:30 - 19:30 MB9 Julius Weidema
Josephine Weidema
v4 - AB
19:00 - 20:30 MA6 Harry Kleuver v4 - CD
19:00 - 20:30 MC1 Eliza van der Laan
Ariane Ruempol
v3 - AB
19:30 - 20:30 JB1 Floris Goes
Onno Zweers
v3 - CD
19:30 - 20:30 MB3 Arun van den Eijnden
Lars van den Eijnden
v2 - AB
19:30 - 20:30 MB4 Merel Koenders v2 - CD
19:30 - 20:30 MB6 Isabelle Middelman
Daniek Boots
v4 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 David ten Hove v5
20:00 - 22:00 Heren 1 Jaap Overgaauw
Vincent van de Peppel
v1
20:30 - 22:00 D30C Floris Pera v4 - AB
20:30 - 22:00 D30E v3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry Kleuver v3 - AB
20:30 - 22:00 H35C Eildert Westera v2 - CD
20:30 - 22:00 H45A v4 - CD
20:30 - 22:00 Jong Dames 1 Arun van den Eijnden v2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E2 v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E3 v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E4 v4 - CD
16:00 - 17:00 J6E5 v4 - CD
16:00 - 17:00 J8E1 v3 - AB
16:00 - 17:00 J8E2 v3 - AB
16:00 - 17:00 J8E3 v3 - AB
16:00 - 17:00 J8E4 v3 - CD
16:00 - 17:00 J8E5 v3 - CD
16:00 - 17:00 MD10 Marjolein van Bokhoven v1 - CD
16:30 - 17:30 JC5 Ties Andringa
Naut van Heeswijk
v5 - AB
16:30 - 17:30 JD3 Onno de Jong
Wouter Dierick
v5 - CD
17:00 - 18:00 JC1 Boudewijn van de Bosch
Luca van der Linden
v1 - CD
17:00 - 18:00 MB7 Marjolein van Bokhoven v3 - CD
17:00 - 18:00 MC5 Claartje van Nunen
Annika Goudriaan
v4 - AB
17:00 - 18:00 MC7 Floris Groot
Quint Bormans
v4 - CD
17:00 - 18:00 MD8 Liselotte Tuinzing
Mirte de Nooij
v3 - AB
17:30 - 18:30 MC4 Olivier Nederkoorn
Joep Berkhout
v5 - CD
17:30 - 18:30 MC8 Isabelle Thijssen
Laurine Thijssen
v5 - AB
17:30 - 19:00 MD2 Javier Korver
Tijmen de Nooijer
v1 - AB
18:00 - 19:00 JC3 Scato van den Bemd
Finn Hillen
v3 - AB
18:00 - 19:00 JC4 Hugo ten Brink
Thomas Hoorweg
v3 - CD
18:00 - 19:00 JC6 Tijn Treep
Maarten de Ruijter
v4 - CD
18:00 - 19:00 MB1 Floris Janssen v1 - CD
18:00 - 19:00 MB5 Marjolein van Bokhoven v4 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Vincent van de Peppel
Jaap Overgaauw
v1
19:00 - 20:30 Heren 2 Boudewijn van de Bosch v5 - AB
19:00 - 20:00 JA4 Jip Classen
Cato van der Werff
v3 - AB
19:00 - 20:30 Jong Heren 1 v5 - CD
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]