D30E

Ondersteuning

Functie Naam
aanvoerder Els Schornagel
aanvoerder Annemijn Snuif

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Almere D30A Shinty D30C 10:30
Gooische D30G Naarden D30E 16:15
Gooische D30H Voordaan D30D 12:45
Huizen D30C Amersfoort D30C 14:45
Kampong D30E Baarn D30B 12:00
Nieuwegein D30A Phoenix D30C 10:30

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Phoenix D30C 19 50 16 2 1
2 Naarden D30E 19 45 13 6 0
3 Almere D30A 19 38 11 5 3
4 Gooische D30H 19 34 11 1 7
5 Nieuwegein D30A 19 32 10 2 7
6 Shinty D30C 19 31 9 4 6
7 Gooische D30G 19 28 8 4 7
8 Amersfoort D30C 19 18 5 3 11
9 Voordaan D30D 19 17 5 2 12
10 Baarn D30B 19 13 4 1 14
11 Kampong D30E 19 13 3 4 12
12 Huizen D30C 19 5 1 2 16

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
22 mei !Reservering wedstrijd hier ipv op gooische? n.n.b thuis - Veld 3
22 mei Gooische Hockey Club D30G 16:15 uit
29 mei MHCN D30A 10:30 uit
12 jun DMHC Shinty D30C 12:10 thuis - Veld 3

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 12 SEPTEMBER 2021
Kampong D30E Gooische D30H 0-4
Almere D30A Voordaan D30D 2-2
Gooische D30G Baarn D30B 4-2
Naarden D30E Amersfoort D30C 1-1
Shinty D30C Nieuwegein D30A 0-4
Huizen D30C Phoenix D30C 0-7
ZONDAG 19 SEPTEMBER 2021
Phoenix D30C Almere D30A 3-1
Voordaan D30D Gooische D30G 0-5
Baarn D30B Naarden D30E 2-4
Amersfoort D30C Shinty D30C 0-2
Nieuwegein D30A Kampong D30E 3-3
Gooische D30H Huizen D30C 9-0
WOENSDAG 22 SEPTEMBER 2021
Almere D30A Kampong D30E 4-0
ZONDAG 26 SEPTEMBER 2021
Naarden D30E Voordaan D30D 3-1
Almere D30A Gooische D30H 1-4
Huizen D30C Kampong D30E 2-0
Gooische D30G Phoenix D30C 0-3
Amersfoort D30C Nieuwegein D30A 1-4
Shinty D30C Baarn D30B 1-1
ZONDAG 3 OKTOBER 2021
Gooische D30H Gooische D30G 1-1
Nieuwegein D30A Huizen D30C 9-0
Baarn D30B Amersfoort D30C 0-1
Voordaan D30D Shinty D30C 1-6
ZONDAG 10 OKTOBER 2021
Amersfoort D30C Voordaan D30D 2-0
Baarn D30B Nieuwegein D30A 0-1
Almere D30A Huizen D30C 6-0
Gooische D30G Kampong D30E 1-1
Shinty D30C Phoenix D30C 0-6
Naarden D30E Gooische D30H 5-0
DINSDAG 12 OKTOBER 2021
Phoenix D30C Amersfoort D30C 1-0
DONDERDAG 14 OKTOBER 2021
Naarden D30E Kampong D30E 3-0
ZONDAG 17 OKTOBER 2021
Voordaan D30D Baarn D30B 1-0
Nieuwegein D30A Almere D30A 1-1
Gooische D30H Shinty D30C 0-4
Huizen D30C Gooische D30G 0-4
ZONDAG 24 OKTOBER 2021
Phoenix D30C Naarden D30E 1-1
ZONDAG 31 OKTOBER 2021
Baarn D30B Phoenix D30C 0-7
Shinty D30C Kampong D30E 4-0
Amersfoort D30C Gooische D30H 3-0
Naarden D30E Huizen D30C 4-0
Gooische D30G Almere D30A 2-2
Voordaan D30D Nieuwegein D30A 2-1
ZONDAG 7 NOVEMBER 2021
Almere D30A Naarden D30E 2-2
Huizen D30C Shinty D30C 1-2
Kampong D30E Amersfoort D30C 1-0
Gooische D30H Baarn D30B 2-0
Nieuwegein D30A Gooische D30G 1-3
Phoenix D30C Voordaan D30D 8-0
ZONDAG 14 NOVEMBER 2021
Phoenix D30C Nieuwegein D30A 2-0
Shinty D30C Almere D30A 2-3
Amersfoort D30C Huizen D30C 2-2
Baarn D30B Kampong D30E 1-0
Naarden D30E Gooische D30G 2-0
Voordaan D30D Gooische D30H 2-3
ZONDAG 21 NOVEMBER 2021
Huizen D30C Baarn D30B 0-1
Almere D30A Amersfoort D30C 3-0
Gooische D30G Shinty D30C 0-3
Naarden D30E Nieuwegein D30A 2-0
Kampong D30E Voordaan D30D 0-1
Gooische D30H Phoenix D30C 0-3
ZONDAG 28 NOVEMBER 2021
Nieuwegein D30A Gooische D30H 4-1
Amersfoort D30C Gooische D30G 0-3
Phoenix D30C Kampong D30E 2-0
Shinty D30C Naarden D30E 0-0
Baarn D30B Almere D30A 0-1
ZONDAG 5 DECEMBER 2021
Voordaan D30D Huizen D30C 6-1
ZONDAG 13 MAART 2022
Voordaan D30D Almere D30A 2-3
Gooische D30H Kampong D30E 3-2
Baarn D30B Gooische D30G 0-1
Nieuwegein D30A Shinty D30C 0-1
Amersfoort D30C Naarden D30E 0-0
Phoenix D30C Huizen D30C 12-0
ZONDAG 20 MAART 2022
Naarden D30E Baarn D30B 7-1
Gooische D30G Voordaan D30D 3-0
Huizen D30C Gooische D30H 1-2
Kampong D30E Nieuwegein D30A 1-0
Shinty D30C Amersfoort D30C 1-0
Almere D30A Phoenix D30C 1-0
ZONDAG 27 MAART 2022
Baarn D30B Shinty D30C 2-1
Voordaan D30D Naarden D30E 2-3
Gooische D30H Almere D30A 2-3
Kampong D30E Huizen D30C 5-0
Nieuwegein D30A Amersfoort D30C 1-0
Phoenix D30C Gooische D30G 7-1
ZONDAG 3 APRIL 2022
Kampong D30E Almere D30A 1-1
Shinty D30C Voordaan D30D 1-1
Naarden D30E Phoenix D30C 1-1
Gooische D30G Gooische D30H 1-2
Huizen D30C Nieuwegein D30A 1-5
Amersfoort D30C Baarn D30B 2-1
ZONDAG 10 APRIL 2022
Kampong D30E Gooische D30G 0-0
Nieuwegein D30A Baarn D30B 3-0
Voordaan D30D Amersfoort D30C 1-0
Phoenix D30C Shinty D30C 5-0
Huizen D30C Almere D30A 0-5
Gooische D30H Naarden D30E 1-4
DONDERDAG 14 APRIL 2022
Kampong D30E Naarden D30E 0-2
DINSDAG 19 APRIL 2022
Gooische D30G Huizen D30C 5-1
ZONDAG 24 APRIL 2022
Shinty D30C Gooische D30H 0-3
Baarn D30B Voordaan D30D 3-1
Amersfoort D30C Phoenix D30C 0-1
Almere D30A Nieuwegein D30A 3-2
ZONDAG 8 MEI 2022
Gooische D30H Amersfoort D30C 6-4
Kampong D30E Shinty D30C 3-4
Huizen D30C Naarden D30E 0-3
Almere D30A Gooische D30G 1-0
Nieuwegein D30A Voordaan D30D 2-1
Phoenix D30C Baarn D30B 6-0
ZONDAG 15 MEI 2022
Gooische D30G Nieuwegein D30A 1-2
Naarden D30E Almere D30A 4-2
Shinty D30C Huizen D30C 1-1
Baarn D30B Gooische D30H 0-2
Voordaan D30D Phoenix D30C 1-6
Amersfoort D30C Kampong D30E 6-0
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]