Diensten

Bij jeugdleden worden de diensten gedaan door de ouders of verzorgers.



zaterdag 29 februari 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Anouk Bels Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Babette Van der Heide-ten Bosch Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Fleur Mackay-bijl Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Simone Schmeetz Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Gabrielle Goosen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Lonneke van Wijk Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
zondag 1 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
zaterdag 7 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Sophie van den Heuvel- hopperus Buma Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Larisse Spoek-visser Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Marjet Bosscher Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Philip Bondrager Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Niels Kroese Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Leontien de Haan-van 't Wout Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
zondag 8 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Friso Boesveldt Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Loek Kerstens Wedstrijdtafel 
zaterdag 14 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Marjolijn van Staveren-de Pee Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Jasper de Jong Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Susanne Dollekamp-Nuninga Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Cas Bouhuis Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Ruud Teeuwen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Valerie van Hövell tot westervlier Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
zondag 15 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Saar Zwiers Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Isabelle Bultje - van Kerkwijk Wedstrijdtafel 
zaterdag 21 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Fleur van Arend-Bels Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Mariska Leehuis Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Remko Mens Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Frederik Elzinga Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Maarten Adriaansens Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Esther Jelsma Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
zondag 22 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Natalie Spetter Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Emilie Grizell Wedstrijdtafel 
zaterdag 28 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:15 - 11:15  Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:15 - 15:15  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:15 - 19:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Jitske van Hattem Wedstrijdtafel 
07:30 - 11:30  Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Olivia Mees Wedstrijdtafel 
11:30 - 15:00  Richelle Verheijen Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Amber Donokarijo Wedstrijdtafel 
15:00 - 18:30  Phelia Hagen Wedstrijdtafel 
Bestuursdienst 
08:00 - 18:00  Bestuursdienst 
zondag 29 maart 2020 
Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
08:00 - 12:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
12:00 - 16:00  Barmedewerker 
15:30 - 19:30  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
16:00 - 20:00  Barmedewerker 
Barhoofd 
07:30 - 11:30  Barhoofd 
11:30 - 15:30  Barhoofd 
15:30 - 20:00  Barhoofd 
19:30 - 20:00  Barhoofd 
Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Richard Thönissen Wedstrijdtafel 
08:00 - 11:30  Saar van der Zande Wedstrijdtafel 
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]