Dames 1

Ondersteuning

Functie Naam
manager Angele van Norren-Devis
manager Femke Oldenziel
assistent trainer Guido Lindeman
trainercoach Axel Wessels
assistent trainercoach Christian van Nus
looptrainer Wendy Visser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
MEP D1 Gooische D1 12:45
Naarden D1 Schiedam D1 12:45
Ring Pass Delft D1 Eindhoven D1
Rood-Wit D1 Voordaan D1 12:45
Schaerweijde D1 Leonidas D1 12:45
Wageningen D1 Alecto D1 12:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Leonidas D1 17 39 12 3 2
2 Schaerweijde D1 17 34 10 4 3
3 Voordaan D1 17 31 9 4 4
4 Gooische D1 17 29 9 2 6
5 Ring Pass Delft D1 17 28 8 4 5
6 Wageningen D1 17 26 7 5 5
7 Rood-Wit D1 17 25 7 4 6
8 Alecto D1 17 23 7 2 8
9 Schiedam D1 17 21 6 3 8
10 MEP D1 17 14 4 2 11
11 Eindhoven D1 17 13 3 4 10
12 Naarden D1 17 4 1 1 15

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 apr HC Schiedam D1 12:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
5 mei Gooische Hockey Club D1 12:45 uit
12 mei L.S.C. ALECTO D1 12:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
19 mei MMHC Voordaan D1 n.n.b uit
26 mei HC Eindhoven D1 12:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
Schiedam D1 Eindhoven D1 2-0
Wageningen D1 Rood-Wit D1 2-2
Gooische D1 Voordaan D1 2-0
MEP D1 Ring Pass Delft D1 1-2
Naarden D1 Leonidas D1 0-1
Alecto D1 Schaerweijde D1 0-2
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Rood-Wit D1 MEP D1 4-1
Leonidas D1 Schiedam D1 3-1
Eindhoven D1 Gooische D1 2-3
Voordaan D1 Alecto D1 2-3
Schaerweijde D1 Wageningen D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Naarden D1 5-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Alecto D1 Eindhoven D1 2-1
MEP D1 Wageningen D1 1-2
Gooische D1 Leonidas D1 1-1
Schiedam D1 Ring Pass Delft D1 4-4
Naarden D1 Rood-Wit D1 0-3
Schaerweijde D1 Voordaan D1 1-2
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Schaerweijde D1 MEP D1 1-2
Eindhoven D1 Voordaan D1 1-3
Leonidas D1 Alecto D1 4-2
Ring Pass Delft D1 Gooische D1 1-0
Rood-Wit D1 Schiedam D1 2-5
Wageningen D1 Naarden D1 5-2
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Eindhoven D1 Schaerweijde D1 0-1
Voordaan D1 Leonidas D1 0-1
Alecto D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Gooische D1 Rood-Wit D1 1-3
Schiedam D1 Wageningen D1 3-1
Naarden D1 MEP D1 3-1
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Rood-Wit D1 Alecto D1 1-0
MEP D1 Schiedam D1 1-2
Schaerweijde D1 Naarden D1 4-0
Wageningen D1 Gooische D1 3-0
Leonidas D1 Eindhoven D1 1-0
Ring Pass Delft D1 Voordaan D1 3-1
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Alecto D1 Wageningen D1 2-1
Schiedam D1 Naarden D1 4-0
Eindhoven D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Voordaan D1 Rood-Wit D1 1-1
Gooische D1 MEP D1 3-2
Leonidas D1 Schaerweijde D1 2-2
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Naarden D1 Gooische D1 0-4
MEP D1 Alecto D1 4-2
Wageningen D1 Voordaan D1 1-1
Rood-Wit D1 Eindhoven D1 3-4
Ring Pass Delft D1 Leonidas D1 1-2
Schaerweijde D1 Schiedam D1 5-1
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Eindhoven D1 Wageningen D1 1-1
Ring Pass Delft D1 Schaerweijde D1 1-2
Alecto D1 Naarden D1 3-2
Gooische D1 Schiedam D1 4-0
Voordaan D1 MEP D1 4-0
Leonidas D1 Rood-Wit D1 2-1
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Rood-Wit D1 Ring Pass Delft D1 1-1
Schiedam D1 Alecto D1 2-2
Wageningen D1 Leonidas D1 3-4
MEP D1 Eindhoven D1 4-1
Naarden D1 Voordaan D1 0-1
Schaerweijde D1 Gooische D1 1-0
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Alecto D1 Gooische D1 1-2
Voordaan D1 Schiedam D1 2-1
Schaerweijde D1 Rood-Wit D1 5-2
Eindhoven D1 Naarden D1 2-1
Ring Pass Delft D1 Wageningen D1 4-3
Leonidas D1 MEP D1 1-0
ZONDAG 10 MAART 2019
Schaerweijde D1 Alecto D1 2-0
Voordaan D1 Gooische D1 1-0
Eindhoven D1 Schiedam D1 4-4
Leonidas D1 Naarden D1 8-0
Ring Pass Delft D1 MEP D1 2-1
Rood-Wit D1 Wageningen D1 0-3
ZONDAG 17 MAART 2019
Schiedam D1 Leonidas D1 0-4
Alecto D1 Voordaan D1 0-2
Naarden D1 Ring Pass Delft D1 1-3
Gooische D1 Eindhoven D1 5-0
MEP D1 Rood-Wit D1 2-3
Wageningen D1 Schaerweijde D1 3-1
ZONDAG 24 MAART 2019
Voordaan D1 Schaerweijde D1 2-2
Rood-Wit D1 Naarden D1 2-2
Ring Pass Delft D1 Schiedam D1 7-2
Wageningen D1 MEP D1 1-1
Leonidas D1 Gooische D1 1-1
Eindhoven D1 Alecto D1 3-1
ZONDAG 31 MAART 2019
Gooische D1 Ring Pass Delft D1 3-2
Schiedam D1 Rood-Wit D1 0-2
Naarden D1 Wageningen D1 1-5
MEP D1 Schaerweijde D1 1-1
Voordaan D1 Eindhoven D1 2-2
Alecto D1 Leonidas D1 2-1
ZONDAG 7 APRIL 2019
Ring Pass Delft D1 Alecto D1 1-1
Wageningen D1 Schiedam D1 4-2
MEP D1 Naarden D1 3-0
Rood-Wit D1 Gooische D1 5-3
Schaerweijde D1 Eindhoven D1 3-2
Leonidas D1 Voordaan D1 2-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Eindhoven D1 Leonidas D1 1-4
Voordaan D1 Ring Pass Delft D1 3-1
Schiedam D1 MEP D1 3-1
Gooische D1 Wageningen D1 1-0
Naarden D1 Schaerweijde D1 0-1
Alecto D1 Rood-Wit D1 2-1
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]