Heren 1

Ondersteuning

Functie Naam
manager Peter Sirks
trainercoach Vincent van de Peppel
assistent trainercoach Jaap Overgaauw
looptrainer Wendy Visser

Aankomende speelronde

Thuis Uit Aanvang
Breda H1 Hattem H1 14:45
Helmond H1 Leonidas H1 14:45
Leiden H1 Gooische H1 14:45
Naarden H1 Venlo H1 14:45
Victoria H1 HUDITO H1 14:45
Xenios H1 Union H1 14:45

Verslagen

Stand

Pos. Team # Punten W G V
1 Victoria H1 17 38 12 2 3
2 Hattem H1 17 28 7 7 3
3 Breda H1 17 27 8 3 6
4 Helmond H1 17 25 6 7 4
5 Gooische H1 17 25 6 7 4
6 Leonidas H1 17 24 7 3 7
7 Naarden H1 17 22 7 1 9
8 Xenios H1 17 22 6 4 7
9 Leiden H1 17 22 6 4 7
10 Union H1 17 21 5 6 6
11 Venlo H1 17 18 5 3 9
12 HUDITO H1 17 8 1 5 11

Wedstrijden

Datum Tegenstander Aanvang Locatie
28 apr Venlose Hockey Club H1 14:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
5 mei Gooische Hockey Club H1 14:45 uit
12 mei D.H.C. Hudito H1 14:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)
19 mei Hattemse M.H.C. H1 14:45 uit
26 mei Union H1 14:45 thuis - Veld 1 (RABOBANK)

Uitslagen

Thuis Uit Uitslag
ZONDAG 9 SEPTEMBER 2018
HUDITO H1 Helmond H1 0-2
Leiden H1 Xenios H1 1-1
Gooische H1 Hattem H1 2-2
Naarden H1 Leonidas H1 6-1
Victoria H1 Breda H1 2-1
Venlo H1 Union H1 2-1
ZONDAG 16 SEPTEMBER 2018
Hattem H1 HUDITO H1 2-1
Breda H1 Leiden H1 3-4
Xenios H1 Naarden H1 1-2
Leonidas H1 Venlo H1 4-1
Union H1 Gooische H1 4-4
Helmond H1 Victoria H1 4-1
ZONDAG 23 SEPTEMBER 2018
Naarden H1 Breda H1 2-3
HUDITO H1 Union H1 3-3
Gooische H1 Leonidas H1 2-3
Leiden H1 Victoria H1 2-5
Hattem H1 Helmond H1 1-2
Venlo H1 Xenios H1 2-4
ZONDAG 30 SEPTEMBER 2018
Union H1 Hattem H1 3-2
Victoria H1 Naarden H1 1-2
Xenios H1 Gooische H1 4-2
Leonidas H1 HUDITO H1 3-1
Helmond H1 Leiden H1 1-1
Breda H1 Venlo H1 6-4
ZONDAG 7 OKTOBER 2018
Venlo H1 Victoria H1 3-2
Hattem H1 Leonidas H1 4-3
Gooische H1 Breda H1 1-1
Union H1 Helmond H1 1-2
Naarden H1 Leiden H1 1-2
HUDITO H1 Xenios H1 1-5
ZONDAG 14 OKTOBER 2018
Victoria H1 Gooische H1 10-1
Breda H1 HUDITO H1 5-3
Xenios H1 Hattem H1 3-3
Leonidas H1 Union H1 5-4
Helmond H1 Naarden H1 2-4
Leiden H1 Venlo H1 3-3
ZONDAG 21 OKTOBER 2018
Hattem H1 Breda H1 1-1
Venlo H1 Naarden H1 2-1
Leonidas H1 Helmond H1 2-2
Union H1 Xenios H1 2-1
Gooische H1 Leiden H1 3-0
HUDITO H1 Victoria H1 1-1
ZONDAG 28 OKTOBER 2018
Naarden H1 Gooische H1 2-3
Helmond H1 Venlo H1 2-2
Xenios H1 Leonidas H1 4-2
Breda H1 Union H1 1-2
Victoria H1 Hattem H1 4-1
Leiden H1 HUDITO H1 5-2
ZONDAG 4 NOVEMBER 2018
Union H1 Victoria H1 0-2
Gooische H1 Venlo H1 4-1
Leonidas H1 Breda H1 1-2
Xenios H1 Helmond H1 0-0
Hattem H1 Leiden H1 4-1
HUDITO H1 Naarden H1 1-3
ZONDAG 11 NOVEMBER 2018
Naarden H1 Hattem H1 2-4
Leiden H1 Union H1 2-3
Victoria H1 Leonidas H1 4-3
Venlo H1 HUDITO H1 2-0
Gooische H1 Helmond H1 4-2
Breda H1 Xenios H1 5-3
ZONDAG 18 NOVEMBER 2018
Helmond H1 Breda H1 6-1
HUDITO H1 Gooische H1 3-4
Xenios H1 Victoria H1 1-2
Hattem H1 Venlo H1 6-2
Union H1 Naarden H1 0-3
Leonidas H1 Leiden H1 3-3
ZONDAG 10 MAART 2019
Helmond H1 HUDITO H1 2-2
Breda H1 Victoria H1 1-4
Xenios H1 Leiden H1 2-3
Leonidas H1 Naarden H1 4-3
Union H1 Venlo H1 3-3
Hattem H1 Gooische H1 2-2
ZONDAG 17 MAART 2019
Victoria H1 Helmond H1 3-0
HUDITO H1 Hattem H1 1-3
Gooische H1 Union H1 3-3
Venlo H1 Leonidas H1 2-0
Naarden H1 Xenios H1 1-3
Leiden H1 Breda H1 3-0
ZONDAG 24 MAART 2019
Helmond H1 Hattem H1 2-2
Union H1 HUDITO H1 1-1
Leonidas H1 Gooische H1 5-4
Xenios H1 Venlo H1 4-1
Breda H1 Naarden H1 3-2
Victoria H1 Leiden H1 4-0
ZONDAG 31 MAART 2019
Hattem H1 Union H1 1-1
HUDITO H1 Leonidas H1 1-0
Gooische H1 Xenios H1 2-1
Venlo H1 Breda H1 1-4
Naarden H1 Victoria H1 0-3
Leiden H1 Helmond H1 1-2
ZONDAG 7 APRIL 2019
Victoria H1 Venlo H1 4-0
Helmond H1 Union H1 2-3
Breda H1 Gooische H1 2-2
Leonidas H1 Hattem H1 3-3
Xenios H1 HUDITO H1 2-2
Leiden H1 Naarden H1 1-3
ZONDAG 14 APRIL 2019
Union H1 Leonidas H1 0-2
Naarden H1 Helmond H1 0-0
Gooische H1 Victoria H1 3-3
Venlo H1 Leiden H1 3-4
Hattem H1 Xenios H1 2-0
HUDITO H1 Breda H1 1-2
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]