
Kom een (paar) keer proefdraaien om te kijken of het iets voor je is! Je kunt daarvoor contact opnemen via [email protected] of persoonlijk met één van de Trimhockey commissieleden, zie onderstaande tabel met groepen.
Direct aanmelden als Trimhockey lid van HC Naarden is natuurlijk ook mogelijk: vul het digitale inschrijfformulier in en wij zullen contact met je opnemen over welke groep het beste voor je past.
In enkele jaren is de trimhockeygroep bij HC Naarden gegroeid van 35 naar ruim 160 actieve trimhockeyers, verdeeld over 6 groepen, elk met een eigen trainer. Hieronder de groepen met de contactpersoon uit de Trimcommissie.
Dagdeel |
Groep |
Tijdstip |
Contactpersoon |
Telefoonnummer |
maandagavond |
gemengd dames heren |
20.30 - 22.00 uur |
Tim van Duren |
06 2470 9232 |
maandagavond |
heren |
20:30-22:00 uur |
Patrick Kelder |
06 8389 5337 |
woensdagochtend |
dames I |
09.00 - 10.15 uur |
Margot Haitink Rimke Wiersma |
06 4249 4987
|
woensdagochtend |
dames II |
10.15 - 11.30 uur |
Margot Haitink |
06 4249 4987 |
woensdagavond |
gemengd dames heren |
20.30 - 22.00 uur |
Jeroen Andriessen Liane de Bie |
06 1075 7025 062906 6370 |
woensdagavond |
heren |
20.30 - 22.00 uur |
Jan-Maurits Schoonenberg |
06 4504 0708 |
|
|
|
|
|
De training ziet er gewoonlijk als volgt uit:
- 10-15 min warming-up, eventueel aangevuld met conditietraining
- ±30 min oefeningen voor hockeyvaardigheden en spelinzicht
- ±45 min spelen van een partijtje hockey
- de cooling-down
De twee ochtendtrainingen zijn 15 minuten korter dan de avondtrainingen. Na de ochtendtraining is het clubhuis altijd open voor koffie, een drankje en een hapje. Na de avondtrainingen borrelen we met alle groepen samen in het clubhuis, dat is erg gezellig uitrusten van een intensieve training!
Naast de wekelijkse training organiseert de trimhockey commissie gedurende het jaar ook andere gezamenlijke vrijblijvende activiteiten, zie hiervoor de pagina Evenementen en de Clubagenda.
-
Liane de Bie: voorzitter, ledenadministratie, aanspreekpunt bestuur HC Naarden, externe contacten, aanspreekpunt woensdagavond dames trainingen, communicatie, overige activiteiten
-
Jeroen Andriessen: aanspreekpunt woensdagavond gemengd, externe toernooien, borrelpot
-
Margot Haitink: aanspreekpunt woensdagochtend trainingen en zaalhockey, overige activiteiten
-
Jan-Maurits Schoonenberg: aanspreekpunt woensdagavond heren trainingen, overige activiteiten
-
Tim van Duren: aanspreekpunt maandagavond gemengd training
-
Patrick Kelder: aanspreekpunt maandagavond heren training, communicatie, overige activiteiten
-
Rimke Wiersma: aanspreekpunt woensdagochtend dames training