Commissies/vrijwilligers

Commissies/vrijwilligers

Accommodatie
Clementine Niermans - Bar
Maurits Breitenstein - Bar en keuken
Alida Hinnen-toering - Bardienstindeling
Marit van 't Hullenaar - Bardienstindeling
Bob Vinke - Kluscommissie
Clementine Niermans - Verenigingsmanager
Arbitrage
Oscar Rijcken-voigt - Algemene coördinatie Arbitrage (voorzitter)
Fred van der Werff - Commissielid MC en CS+ indeling lijnteams
Rolf Phielix - Commissielid MC en CS+ indeling lijnteams
Alwiene Sterk - Coördinatie/Voorzitter MC en CS+
Maartje Mijnhardt - Cursus/examencoördinatie
Katrijn Meurs-knaapen - Cursus/examencoördinatie
Margriet Kerstens-van Gemert - Cursus/examencoördinatie
Mathilde Alfons - Scheidsrechterindeling zaterdag
Mirjam Hubregtse - Scheidsrechterindeling zaterdag
Eildert Westera - Tuchtcommissie
AVG/Privacy
Frederike Regenboog -
Bestuur
Judith Kurvers - Accommodatie
Anouk Buijs-Bartels - Algemene zaken en communicatie
Boudewijn Blok - Penningmeester
Frederike Regenboog - Secretaris
Jan Schouten - TC Jeugd Bovenbouw
Max Wösten - TC Jeugd Onderbouw
Charles Marres - TC Senioren, Dames 1 en Heren 1
Bea Berndsen - Voorzitter
Communicatiecommissie
Liesbeth Moeke -
Lot Aler - Verbij Voorzitter
Evenementencommissie
Arne Abbink - Voorzitter
Evenementencommissie Jongste Jeugd
Susanne van Vegchel -
Carlijn de Bueger-holland -
Marieke Peters -
Ellen Jacobse-de groot -
Maaike Thoomes Dekker - Voorzitter
Familietoernooi organisatie
Tim Wortman -
Toon Kessen -
Arnoud Kuik -
Oona Smelt -
Annemijn Snuif -
Liselore Groenewold -
Leentje Sijsma -
Financiële Adviescommissie
Manus Fleskens -
Maarten Onland -
Robert Bogaardt -
Roel Thijssen -
Financiën
Daphne Taams - Contributie en debiteuren beheer
Corinne van Messel - Contributie en debiteuren beheer
Boudewijn Blok - Penningmeester
Gevonden voorwerpen / kleding
Emilie Heesters - Gevonden voorwerpen
Goois Jeugd Kampioenschap
Suzanne Colsen -
Cornelie Ruempol - van asch van Wijck -
Margot Pommerel - Haitink -
Rudi de Keizer - Centrale wedstrijdleiding
ICT Commissie
Geert Gerritsen -
Lubbe Bekkering -
Carolijn van Boetzelaer - LISA Beheer
Kascommissie
Maarten de Haas -
Patrick Lemmens -
Diederik Schornagel -
Keeperscommissie
Johan Heikamp -
Patrick Lemmens -
Coen van Driel -
Ron Bollen -
Yvo Heiligers -
Meike Wentink -
Marc Hoeberechts -
Max Wösten -
Aerjen Koeneman -
Bram Stedehouder -
M van Bracht - Algemeen
Kleding commissie
Sophie van den Heuvel- hopperus Buma -
Emilie De muinck Keizer -
Medische Commissie
Sebastiaan Souer -
Robin Nijveldt -
Flore Heiligers-Teeuwen -
Wouter Herfkens -
Eline van den Berg-Faber -
Anouk Wald -
Secretariaat
Sofie Mook - Coördinatie vrijwilligers
Lonneke van Wijk - Ledenadministratie
Sponsoring en Businessclub
Dave Kroon - Business club
Oscar Hoefnagels - Contractmanagement en finance
Maayke Kessen - Eventsponsoring en marketing
Gijs Kurvers - Fundraising en Hart voor Naarden
Manon van Baardwijk-van Der Linden - Large-accountmanagement en kleding
Patrick Kelder - New business development en Benjamins
Sandra Pouw - Secretariaat, contact Clubhuis en Volvo
Marjolein Risseeuw - Voorzitter
Sportiviteit & Respect
Jacob Pot -
Tanja Dik - Voorzitter
Technische Commissie Bovenbouw
Bas Bruin - Algemeen technisch manager
David ten Hove - Assistent Algemeen Technisch Manager
Jan Schouten - Bestuurslid Bovenbouw Jeugd A/B/C
Jurryt van Arend - Categoriemanager A jongens
Sasja Lemmen - Categoriemanager A meisjes
Wendie Oechies - Categoriemanager B jongens
Bert Hokojoku - Categoriemanager B meisjes
Jurryt van Arend - Categoriemanager C jongens
Juliette van Enckevort-van Cleef - Categoriemanager C meisjes
Meike Wentink - Categoriemanager Keepers
Aerjen Koeneman - Categoriemanager Keepers
Marc Hoeberechts - Communicatie/Secretaris
Mark Klijnsma - Technisch manager
Boudewijn van de Bosch - Technisch Manager jongenslijn
Mark Klijnsma - Technisch Manager meisjeslijn
Coen van Driel - Voorzitter TC Junioren A/B/C
Technische Commissie Onderbouw
Frederique Hanstede - Moes - Benjamincoördinator
Rutger Heukensfeldt Slaghek - Benjamincoördinator
Esther Prakken-croonen - Benjamincoördinator
Max Wösten - Bestuurslid Onderbouw Jeugd JJ/D
Claudine van Hamburg-brounts - Categoriemanager O10
Floris van Hattem - Categoriemanager O10
Marijn de Weerdt-samwel - Categoriemanager O8
Jolanda Burgers-Pas - Categoriemanager O8
Heiko Meijlink - Categoriemanager O8
Renee Campman - Categoriemanager O9
Roelien van den Berg - Categoriemanager O9
Simone Schmeetz - Secretaris Onderbouw
Boudewijn van de Bosch - Technisch manager Onderbouw
Quinten Hensen - Technisch manager Onderbouw
Mark Klijnsma - Technisch manager Onderbouw
Emilie Grizell - Trainingscoördinatie Onderbouw
Marieke ter Stege - Trainingscoördinatie Onderbouw
Ilse Bögels - Voorzitter Technische Commissie Onderbouw
Technische Commissie Senioren
Charles Marres - Bestuurslid Senioren & H1/D1
Nicoline Hoogland - Coördinator Seniorenteams
Mark Klijnsma - Coördinator Seniorenteams
Philip Hosman - Coördinator Veteranenteams
Merle Akkerman-Heins - Coördinator Veterinnenteams
Liane de Bie - Trimhockey
Technische Staf
Bas Bruin - Algemeen technisch manager
David ten Hove - Assistent Algemeen Technisch Manager
Charles Marres - Bestuurslid Senioren & H1/D1
Jan Schouten - Bestuurslid TC Jeugd Bovenbouw
Max Wösten - Bestuurslid TC Jeugd Onderbouw
Mark Klijnsma - Technisch manager
Boudewijn van de Bosch - Technisch Manager jongenslijn
Ron Bollen - Trainingscoördinator keepers
Trimhockey
Tim van Duren - Coördinatie maandagavond
Jeroen Andriessen - Coördinatie woensdagavond gemengd
Margot Pommerel - Haitink - Coördinatie woensdagochtend dames
Jan-Maurits Schoonenberg - Financiën
Liane de Bie - Voorzitter
Vertrouwenspersoon
Marre Hassing -
Wedstrijden
Marleen Lenssen - Kersten - Wedstrijdformulieren jongste jeugd, jeugd en senioren
Celine Beelaerts van Blokland - Wedstrijdtafel coördinatie
Wedstrijdsecretariaat
Carole Scholvinck - Jongste jeugd, junioren en senioren
Zaalhockey
Marjon Haijtink -
Lisette Bakker -
Tom Schotkamp -
Ingrid Quant - Wedstrijdsecretariaat
Marielle Klein - Wedstrijdsecretariaat
Zaalhockey Halcommissie
Jasper de Jong -
Vanessa Wisse-de Jong -
Vincent Ledeboer -
Lisette Bakker -
Bob Vinke -
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]