Trainingsschema

Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 M6E1 Christian van Nus v5 - AB
16:00 - 17:00 M6E2 Christian van Nus v5 - AB
16:00 - 17:00 M6E3 Christian van Nus v5 - AB
16:00 - 17:00 M6E4 Christian van Nus v5 - CD
16:00 - 17:00 M6E5 Christian van Nus v5 - CD
16:00 - 17:00 M6E6 Skye van Doorn v2
16:00 - 17:00 M6E7 Skye van Doorn v2
16:00 - 17:00 M6E8 Skye van Doorn v2
16:00 - 17:00 M6E9 Skye van Doorn v2
16:00 - 17:00 M8E1 Mark Klijnsma v3
16:00 - 17:00 M8E2 Mark Klijnsma v3
16:00 - 17:00 M8E3 Mark Klijnsma v3
16:00 - 17:00 M8E4 Mark Klijnsma v3
16:00 - 17:00 M8E5 Silke Sonnema v4
16:00 - 17:00 M8E6 Silke Sonnema v4
16:00 - 17:00 M8E7 Silke Sonnema v4
16:30 - 17:30 JD3 Julian Bos
Sil van Deursen
v1 - CD
17:00 - 18:00 JC5 Teun van Baardwijk
Wieger de Jong
v4 - AB
17:00 - 18:00 JC6 Anton van Galen Ratera
Rocco Pansier
v4 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Javier Korver
Mark Klijnsma
v3 - AB
17:00 - 18:00 MB6 Ralph Tuinman v3 - CD
17:00 - 18:00 MC3 Bobby Horrevoets
Esmée Kurvers
v2 - CD
17:00 - 18:00 MD8 Lise Korver
Lotte Koolhof
v5 - AB
17:00 - 18:00 MD9 Aimée van den Berge
Puck van Westerloo
v5 - CD
17:30 - 19:00 JD2 Koen Sirks v1 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Maxwell Bayer
Silke Sonnema
v1 - AB
18:00 - 19:30 MA1 Christian van Nus
Eliza van der Laan
v5 - AB
18:00 - 19:30 MB1 Floris Janssen
Jan willem Boerrigter
v5 - CD
18:00 - 19:00 MB7 Ralph Tuinman v3 - CD
18:00 - 19:00 MC4 Laurine Thijssen
Skye van Doorn
v4 - AB
18:00 - 19:00 MC5 Bobby Horrevoets
Eline Lenssen
v4 - CD
18:00 - 19:00 MD5 Jan van Rhee
Timo Gregoire
v2 - AB
18:30 - 19:30 MC8 Mila ten Berge
Sophie Hesselink
v3 - AB
19:00 - 20:30 JA1 Mark Klijnsma
Peter Sirks
v1 - AB
19:00 - 20:30 JB2 Floris Janssen
Koen Douwes Dekker
v1 - CD
19:00 - 20:00 MB8 Ralph Tuinman v3 - CD
19:30 - 20:30 MA3 Christian van Nus v5 - AB
19:30 - 20:30 MB4 Jan willem Boerrigter v4 - AB
19:30 - 20:30 MB5 Silke Sonnema v4 - CD
19:30 - 20:30 MC1 Harry Kleuver v5 - CD
20:30 - 21:30 JA4 Cato van der Werff
Floris Janssen
v5 - CD
20:30 - 22:00 TrimMG Silke Sonnema v4
20:30 - 22:00 TrimMH v3
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 Boudewijn van de Bosch v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E2 Christian van Nus v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E3 Koen Douwes Dekker v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E4 Mark Klijnsma v4 - CD
16:00 - 17:00 J6E5 Silke Sonnema v4 - CD
16:00 - 17:00 JD6 Hector Man
Ole Vervoort
v1 - CD
16:00 - 17:00 JD7 Philip Bowen
Thomas Damen
v2 - CD
16:00 - 17:00 JD8 Teun Corts
Valentijn van Essen
v1 - AB
16:00 - 17:00 MD10 Phileine Langeveld
Meike Goudriaan
v5 - CD
16:00 - 17:00 MD6 Jinte de Kloet
Roos van Baal
v5 - AB
16:00 - 17:00 MD7 Joosje van Schaik
Julia de Jong
v3 - CD
16:30 - 17:30 MD3 Alix Stille
Malou van Overvest
v3 - AB
17:00 - 18:00 JA1 Mark Klijnsma
Peter Sirks
v1 - CD
17:00 - 18:00 JA3 Ernst jan van Grootel v2 - CD
17:00 - 18:30 JB1 Boudewijn van de Bosch
Derk van Niel
v5 - CD
17:00 - 18:00 JC3 Onno de Jong
Wouter Dierick
v4 - AB
17:00 - 18:00 MA1 Christian van Nus v1 - AB
17:00 - 18:30 MB2 Quinten Hensen v3 - CD
17:00 - 18:00 MB8 Silke Sonnema v2 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Isa Boertjes
Renee van der Geugten
v5 - AB
17:30 - 18:30 MC6 Maurits Rijcken-Voigt
Daniel van der Hoeven
v3 - AB
18:00 - 19:00 JC7 Colin van Erp
Mees Albers
v2 - CD
18:00 - 19:00 MC10 Merel Koenders v4 - AB
18:00 - 19:00 MC7 Max Baars
Maxwell Bayer
v2 - AB
18:00 - 19:00 MC9 Ralph Tuinman v4 - CD
18:30 - 20:00 JA2 Mark Klijnsma v3 - CD
18:30 - 20:00 JC1 Ernst jan van Grootel v1 - AB
18:30 - 20:00 JC2 Cato van der Werff
Mila Lambeck
v1 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Quinten Hensen v5 - CD
18:30 - 20:00 MC1 Harry Kleuver
Myrte Muns
v5 - AB
18:30 - 19:30 MD4 Finn Stadman
Rens Stadman
v3 - AB
19:00 - 20:00 JB4 Merel Koenders v4 - CD
19:00 - 20:00 JC4 Maarten de Ruijter
Tijn Treep
v2 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Isabelle Middelman
Juliëtte Henselijn
v4 - AB
19:30 - 20:30 JB3 Silke Sonnema v3 - AB
20:00 - 22:00 Dames 1 David ten Hove
Mark Klijnsma
v1
20:00 - 22:00 Heren 1 Jaap Overgaauw
Vincent van de Peppel
v5
20:30 - 22:00 D30B Silke Sonnema v3 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry Kleuver v3 - AB
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
13:00 - 14:00 M6E1 Christian van Nus v5
13:00 - 14:00 M6E2 Boudewijn van de Bosch v5
13:00 - 14:00 M6E3 v5
14:00 - 15:00 J8E3 Boudewijn van de Bosch v3 - CD
14:00 - 15:00 J8E4 Quinten Hensen v5 - CD
14:00 - 15:00 M8E4 v3 - AB
14:00 - 15:00 M8E5 Tanja van Eck v4 - AB
14:00 - 15:00 M8E6 Mark Klijnsma v4 - CD
14:00 - 15:00 M8E7 Christian van Nus v5 - AB
15:00 - 16:00 J8E1 Boudewijn van de Bosch v4 - AB
15:00 - 16:00 J8E2 Quinten Hensen v4 - CD
15:00 - 16:00 M8E1 Christian van Nus v5 - AB
15:00 - 16:00 M8E2 Mark Klijnsma v5 - CD
15:00 - 16:00 M8E3 v3 - AB
15:30 - 16:15 Keepers E6 v3 - CD
16:00 - 17:30 JD2 Koen Sirks v1 - AB
16:00 - 17:00 JF1 v2 - AB
16:00 - 17:00 JF2 v2 - AB
16:00 - 17:00 JF3 v2 - AB
16:00 - 17:00 JF4 v2 - CD
16:00 - 17:00 JF5 v2 - CD
16:00 - 17:00 MD5 Jan van Rhee
Timo Gregoire
v1 - CD
16:00 - 17:00 MF1 v3 - AB
16:00 - 17:00 MF2 v3 - AB
16:00 - 17:00 MF3 v3 - AB
16:00 - 17:00 MF4 v3 - AB
16:00 - 17:00 MF5 v4
16:00 - 17:00 MF6
v4
16:00 - 17:00 MF7 v4
16:00 - 17:00 MF8 v4
16:00 - 17:00 MF9 v4
16:15 - 17:00 Keepers E8 v3 - CD
16:30 - 17:30 JD4 Jasper Mooij
Joep Hagendoorn
v5 - CD
16:30 - 17:30 MD9 Aimée van den Berge
Puck van Westerloo
v5 - AB
17:00 - 17:45 Keepers D Trainingsgroep v3 - CD
17:00 - 18:00 JB3 Mark Klijnsma v4 - AB
17:00 - 18:00 JB4 Boudewijn van de Bosch v4 - CD
17:00 - 18:00 JD5 Olivier Rijcken-Voigt
Thijs Hesselink
v2 - CD
17:00 - 18:00 MA3 Christian van Nus v1 - CD
17:00 - 18:00 MB4 Jan willem Boerrigter v2 - AB
17:00 - 18:00 MC5 Bobby Horrevoets
Eline Lenssen
v3 - AB
17:30 - 19:00 MC2 Anniek Boertjes
Gijs Tielemans
v5 - CD
17:30 - 19:00 MD1 Maxwell Bayer
Silke Sonnema
v1 - AB
17:30 - 18:30 MD3 Alix Stille
Malou van Overvest
v5 - AB
17:45 - 18:30 Keepers C Trainingsgroep v3 - CD
18:00 - 19:30 JB2 Floris Janssen
Koen Douwes Dekker
v3 - AB
18:00 - 19:00 JB5 Merel Koenders v4 - AB
18:00 - 19:00 JB6 Quinten Hensen v4 - CD
18:00 - 19:00 MC3 Bobby Horrevoets
Esmée Kurvers
v1 - CD
18:00 - 19:00 MC4 Laurine Thijssen
Skye van Doorn
v2 - CD
18:00 - 19:00 MC8 Mila ten Berge
Sophie Hesselink
v2 - AB
18:30 - 19:15 Keepers B Trainingsgroep v3 - CD
19:00 - 20:30 JA2 Roland Majoor v5 - CD
19:00 - 20:30 MA4 Christian van Nus
Merel Koenders
v1 - AB
19:00 - 20:30 MA5 Stijn de Weerd
Wouter Tromp Meesters
v2 - CD
19:00 - 20:30 MA6 Mark Klijnsma v1 - CD
19:00 - 20:30 MA7 Boudewijn van de Bosch v2 - AB
19:00 - 20:30 MA8 Silke Sonnema v4 - AB
19:00 - 20:30 MA9 Quinten Hensen v4 - CD
19:00 - 20:30 MB1 Floris Janssen
Jan willem Boerrigter
v5 - AB
19:15 - 20:00 Keepers A Trainingsgroep v3 - CD
19:30 - 20:30 JA4 Cato van der Werff v3 - AB
20:00 - 21:00 Keepers Senioren Trainingsgroep v3 - CD
20:30 - 22:00 Trim Gemengd Trainingsgroep vmvf
20:30 - 22:00 Trim Heren Trainingsgroep v3 - AB
20:30 - 22:00 D30A v4 - CD
20:30 - 22:00 D30D Cato van der Werff v3 - CD
20:30 - 22:00 D30F v5 - AB
20:30 - 22:00 H35A Boudewijn van de Bosch v1 - AB
20:30 - 22:00 H35B Quinten Hensen v1 - CD
20:30 - 22:00 H35D Juriaan Stille v2 - CD
20:30 - 22:00 H45B v2 - AB
20:30 - 22:00 Heren 2 Mark Klijnsma v5 - CD
20:30 - 22:00 Heren 3 Onno Zweers v4 - AB
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 JD3 Sil van Deursen
Julian Bos
v5 - AB
16:00 - 17:00 M6E4 Christian van Nus v3
16:00 - 17:00 M6E5 Silke Sonnema v3
16:00 - 17:00 M6E6 Skye van Doorn v3
16:00 - 17:00 M6E7 Boudewijn van de Bosch v4
16:00 - 17:00 M6E8 Mark Klijnsma v4
16:00 - 17:00 M6E9 Koen Douwes Dekker v4
16:00 - 17:00 MD8 Lise Korver
Lotte Koolhof
v1 - AB
17:00 - 18:30 JC1 Boudewijn van de Bosch
Ernst jan van Grootel
v5 - CD
17:00 - 18:00 JC5 Teun van Baardwijk
Wieger de Jong
v3 - CD
17:00 - 18:00 JC6 Anton van Galen Ratera
Rocco Pansier
v2 - CD
17:00 - 18:30 JD1 Ariane Ruempol
Javier Korver
v5 - AB
17:00 - 18:00 JD7 Philip Bowen
Thomas Damen
v2 - AB
17:00 - 18:30 MA1 Christian van Nus
Eliza van der Laan
v1 - AB
17:00 - 18:30 MB2 Quinten Hensen v1 - CD
17:00 - 18:30 MC2 Anniek Boertjes
Gijs Tielemans
v4 - AB
17:00 - 18:00 MC7 Max Baars
Maxwell Bayer
v3 - AB
17:00 - 18:30 MD2 Isa Boertjes
Renee van der Geugten
v4 - CD
18:00 - 19:00 MB6 Silke Sonnema v3 - AB
18:00 - 19:30 MC1 Harry Kleuver
Myrte Muns
v3 - CD
18:00 - 19:00 MC10 Merel Koenders v2 - CD
18:00 - 19:00 MC9 Ralph Tuinman v2 - AB
18:30 - 20:00 JA1 Mark Klijnsma
Peter Sirks
v1 - CD
18:30 - 19:30 JA3 Ernst jan van Grootel v4 - AB
18:30 - 20:00 JB1 Boudewijn van de Bosch
Derk van Niel
v1 - AB
18:30 - 20:00 JC2 Cato van der Werff
Mila Lambeck
v5 - CD
18:30 - 20:00 MA2 Quinten Hensen v5 - AB
18:30 - 19:30 MD4 Finn Stadman
Rens Stadman
v4 - CD
19:00 - 20:00 MB3 Isabelle Middelman
Juliëtte Henselijn
v3 - AB
19:00 - 20:00 MB5 Merel Koenders v2 - CD
19:00 - 20:00 MB7 Silke Sonnema v2 - AB
19:30 - 20:30 JB5 Ralph Tuinman v4 - CD
19:30 - 20:30 JB6 v4 - AB
19:30 - 20:30 JC4 Maarten de Ruijter
Tijn Treep
v3 - CD
20:00 - 22:00 Dames 1 David ten Hove
Isabelle van Norren
v5
20:00 - 22:00 Heren 1 Jaap Overgaauw
Vincent van de Peppel
v1
20:30 - 22:00 D30C Quinten Hensen v2 - CD
20:30 - 22:00 D30E v4 - CD
20:30 - 22:00 Dames 2 Harry Kleuver v3 - AB
20:30 - 22:00 H35C Eildert Westera v3 - CD
20:30 - 22:00 H45A v4 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
16:00 - 17:00 J6E1 Javier Korver v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E2 Javier Korver v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E3 Javier Korver v4 - AB
16:00 - 17:00 J6E4 Javier Korver v4 - CD
16:00 - 17:00 J6E5 Javier Korver v4 - CD
16:00 - 17:00 J8E1 Boudewijn van de Bosch v3
16:00 - 17:00 J8E2 Boudewijn van de Bosch v3
16:00 - 17:00 J8E3 Boudewijn van de Bosch v3
16:00 - 17:00 J8E4 Boudewijn van de Bosch v3
16:00 - 17:00 JD5 Olivier Rijcken-Voigt
Thijs Hesselink
v2 - CD
16:00 - 17:00 JD8 Teun Corts
Valentijn van Essen
v2 - AB
16:00 - 17:00 MD6 Jinte de Kloet
Roos van Baal
v1 - CD
16:00 - 17:00 MD7 Joosje van Schaik
Julia de Jong
v1 - AB
16:30 - 17:30 JD6 Hector Man
Ole Vervoort
v5 - CD
16:30 - 17:30 MC6 Maurits Rijcken-Voigt
Daniel van der Hoeven
v5 - AB
17:00 - 18:00 JC1 Ernst jan van Grootel v1 - AB
17:00 - 18:00 JC3 Onno de Jong
Wouter Dierick
v1 - CD
17:00 - 18:00 JC7 Colin van Erp
Mees Albers
v4 - CD
17:00 - 18:00 JD4 Jasper Mooij
Joep Hagendoorn
v3 - CD
17:00 - 18:00 MD10 Phileine Langeveld
Meike Goudriaan
v4 - AB
17:30 - 18:30 JB1 Boudewijn van de Bosch v5 - AB
17:30 - 18:30 MB1 Floris Janssen v5 - CD
18:00 - 19:00 JD1 v1 - AB
18:30 - 20:00 Heren 2 Boudewijn van de Bosch v5 - AB
19:00 - 20:30 Heren 1 Vincent van de Peppel v1
 
 

HC Naarden - Sportpark 'Naarden'
Amersfoortsestraatweg 14
1411 HC Naarden
Tel: 035 - 695 1001
[email protected]